Vila VyVolených odkrývá svá zákoutí

Vizualice vily VyVolených Foto: Vizualice vily VyVolenýchFoto: All

Exkluzivne se nám podařilo nakouknout pod ruku architektům projektujících novou vilu pro reality show VyVolení, kterou bude Prima family vysílat na podzim. Kromě toho můžete se už teď díky našemu videu seznámit s nejzajímavějšími "týpky" z castingů.

Jak je vidět, architektonické studio se činilo – návrh sice mírně připomíná vily z předchozích řad reality show, je však koncipován mírně odlišně. Tak třeba bazén je samozřejmě stálice, jež ve vile VyVolených nesmí nikdy chybět. Tentokrát budou ale hrátky ve vodě okořeněné i tím, že součástí bazénu bude i vířivka. Ta určitě vztahy mezi soutěžícími pořádně rozvíří!

Vztahy mezi VyVolenými pomůže určitě rozvířit i další součásti vily – bar. Jemu je vyhrazen samostatný prostor na terase. Lze tedy očekávat, že i tento podzim bude ve vile VyVolených pěkně veselo a televizní diváci budou mít o zábavu postaráno.

Diváci a zejména soutěžící by se také určitě neobešli bez zpovědnice, která mnohdy bývá jejich jediným spojením s okolním světem, byť v trošku neosobní formě.

Ostatně, prohlédněte si, jak se vila staví, ve videu:

Co dalšího ve vile VyVolených najdete? Podívejte se do naší galerie:

Na začátku článku jsme vám slibovali ochutnávku z castingových kol. Tak tady ji máte! Mrkněte se na video:

Chtěli byste se i Vy přihlásit do VyVolených a soutěžit o svoji milionovou šanci? Přihlašujte se ZDE.

reklama