Články

posledni vecere uvod Foto:
Články
V prvním speciálním letním díle Prostřeno! s názvem Poslední večeře se vracíme do Jihomoravského kraje, kde se v dubnu sešla hodně zajímavá parta. Jaký bude návrat mezi hostitele? Jaké pocity měli, když se viděli na obrazovce? Co si myslí o bodování a komentářích soupeřů?
Leona Kravcová  Foto:
Články
REPRÍZA Mladou babičku Leonu (39) tipují soupeři za favoritku. Oprávněně? Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!
Milan Mica  Foto:
Články
REPRÍZA Sympatický Milan je trochu zbrklý, ale jinak dobrý hostitel i kuchař. Na zábavu přivede svého přítele... Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!
Petra Bohunická je dnes v pořádku Foto:
Novinky
Další příběhy z Nemocnice Motol. Ve čtvrtek 23. června v novém díle cyklu Nemocnice Motol ve 20.15 na Primě diváci uvidí mimo jiné příběh mladé ženy, které operovali nádor na plicích.
profesor Lischke a Petra Bohunická před operací Foto:
Novinky
Ve čtvrtek jste v dalším dílu Nemocnice Motol mohli vidět, jak lékaři z této nemocnice odstraňovali skoro dvoukilový nádor osmatřicetileté ženě. Tu už většina nemocnic v podstatě poslala na smrt. Nádor byl podle nich neoperovatelný.
Helena Houdová, Tomáš Radil, Do Thu Trang a Jan Kraus Foto:
Novinky
V dalším dílu Show Jana Krause se představí modelka Helena Houdová, neurofyziolog Tomáš Radil a bloggerka Do Thu Trang. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 22. června ve 21.35 na Primě.
Erika Šulová  Foto:
Články
REPRÍZA Erika je Davidovým opakem. Moc si nevěří, ale hostům se u ní líbí a také jim chutná... Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!
Prima jede Kratochvílová Šebrle Foto:
Novinky
Televizní zpravodajství bude stanice přenášet v sobotu 25. června živě přímo z náměstí Republiky v Havířově.
Dana Smíšovská  Foto:
Články
Večer u Dany je po včerejšku zážitková gastronomie, zakončená projížďkou starou šalinou... Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!
Prostřeno! Foto:
Články
REPRÍZA Jihomoravský kraj reprezentují dva muži a tři milé ženy. Jeden z mužů je sympatický gay Milan a druhý trošku podivín, který začne v pondělí dost nešťastně. Hosty šokuje Davidova domácnost bez ledničky, přejde je chuť k jídlu a vypadá to, že možná přejde i samotného hostitele.
Vraždy v Midsomeru XV Foto:
03:15 05:15
66%
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVPrima Superchlapi Foto:
21.55
Bruce Willis ve filmu 12 opic Foto:
04:10 05:05
52%
Stanice právě nevysílá
Obchoďák: Právě otevíráme! - Obrázek 6 Foto:
03:55 04:50
78%
DNES V TV
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
23.10

reklama