Vraždu na Place Vendôme musí vyřešit Jean Reno

Jo St-Clair je všemi mastmi mazaný Foto: Jo St-Clair je všemi mastmi mazanýFoto: All

Komisař Jo St-Clair musí tentokrát vyřešit vraždu uneseného muže, jehož tělo je nalezeno v podzemním parkovišti na Place Vendome. Co je horší, zavražděný není jedinou obětí, únosci mají v držení již další… Jak si Jo s případem poradí, se podívejte v úterý ve 21.30 na Primě.

V centru Paříže je v hořícím automobilu nalezena mrtvola muže. Vychází najevo, že byl účetním významné firmy, nicméně defraudace v jeho zaměstnání naznačuje, že ukradl peníze svého zaměstnavatele. Nejspíše proto, aby mohl začít nový život se svou milenkou. Podezření pak padá logicky na manželku mrtvého.

Ta však policistům při výslechu přehraje video, v němž její svázaný manžel žádá o výkupné. Jo se pouští do pátrání a záhy zjišťuje, že je to právě milenka mrtvého muže, kdo stojí za defraudací a únosem. Stopováním telefonního čísla se Jo dostává až do ženské věznice, kde objevuje poněkud nestandartní vztahy mezi jejím ředitelem a ženami, které si zde odpykávají svůj trest. Zejména s jednou z nich…

Podívejte se na upoutávku:

A na pár fotek:

Dokáže Jo rozplést případ a zachránit dalšího uneseného muže? Uvidíte v dalším díle seriálu Zločiny nad Seinou, který vysílá Prima v úterý ve 21.30.

Další články ke kriminálce Zločiny nad Seinou najdete ZDE

reklama