Vzpomínka na Ivetu Bartošovou v pondělním TOP STARU. Je to půl roku, co nás opustila

Video VIP zprávy: Josef Rychtář si, co se týká Ivety Bartošové, často protiřečí Foto: Video VIP zprávy: Josef Rychtář si, co se týká Ivety Bartošové, často protiřečíFoto: archiv

TOP STAR magazín sledujte v pondělí ve 21.30 na Primě.

1. LANDOVSKÝ MĚL POHŘEB

Vzpomínka na slavného herce. Kdo přišel na poslední rozloučení?

2. NOVÁČKOVÁ S PŘÍTELEM

Jitka Nováčková ještě nikdy neukázala svého přítele před kamerou. Nechtěl dávat rozhovory a vždy se nechal pouze nafotit. Pro TOP STAR magazín udělali výjimku.

3. ŠTĚPÁNEK OPERACE KOLENE

Herec Petr Štěpánek je po operaci menisku a chodí o berlích. TOP STARu dal exkluzivní rozhovor o tom, co ho čeká a jak dlouho bude trvat rekonvalescence.

4. NETEŘ JARDY JÁGRA

Neteř slavného hokejisty je úspěšná módní blogerka. Jaké to je mít slavné příjmení a slavného strýčka? Využívá toho, nebo se chce toho jména zbavit?

5. KYKLOP SE NECHAL OBŘEZAT

Kyklop z Maxim Turbulenc rapidně zhubnul a na těle mu zůstaly viset veliké kusy kůže. Top Star magazín byl při plastické operaci, kdy mu tyto přebytečné vaky odstraňovali.

6. VZPOMÍNKA NA IVETU

Blíží se půlroční výročí od tragické smrti slavné zpěvačky. Její kolegyně jí vzdaly hold a zavzpomínaly na ni. Jak vypadalo jejich první setkání a jakou mají na ni nejhezčí vzpomínku?

7. KALIVODOVÁ PŘED PORODEM

Operní pěvkyně Andrea Kalivodová se už brzy dočká svého vytouženého potomka. TOP STAR magazínu poskytla úplně poslední rozhovor před porodem.

8. GROSSOVY HOLKY

Šárka Grossová vede své dcery k umění. Vzala nás exkluzivně domů a poskytla rozhovor na téma dcery, občanství a život v USA.

 

 

 

 

 

 

 

reklama