Weby Prima online předběhly konkurenci, máme téměř tři miliony reálných uživatelů

Portál Prima online Foto: Portál Prima onlineFoto: All

Jsme rádi, že vás bavíme. Ať už se jedná o informace o dění na našich televizních stanicích, zprávy ze společnosti na Prima Style, vaření s Prima Fresh či ženská témata na Prima Ženách, dokázali jsme během září zaujmout téměř 3 miliony uživatelů.

Velmi úspěšné období prožívá rodina internetového portálu Prima online. V září na trhu poskočila na sedmou příčku návštěvnosti mezi provozovateli na českém internetu a předběhla tak všechny tuzemské televize.

Uživatelé zhlédli na webech, jako je například Prima Style, iprima.cz, Prima Fresh, Prima Ženy a Prima love, COOL, ZOOM a další zastupované weby, přes 259 milionů stránek. „Oproti loňsku, kdy jsme byli na devatenácté pozici s 851 tisíci uživateli, je to obrovský skok. Jsem na náš tým opravdu pyšný, díky kvalitnímu obsahu jsme tak předběhli i konkurenční Novu,” komentuje výsledky Daniel Grunt, ředitel Prima online.

Nejúspěšnější byla iprima.cz s 1 697 tisíci uživateli, úspěch mají ale také tematické weby. „Náš Prima Style je No. 4 na tvrdě obsazeném bulvárním trhu,” dodal Daniel Grunt. Nejnovější web Prima Ženy překonal 200 tisíc uživatelů a Prima Fresh se blíží 300 tisícům.

Milí čtenáři, děkujeme!

reklama