Wesley Snipes půjde po vrahovi ve Vycházejícím slunci

Wesley Snipes jako Web Smith Foto: Wesley Snipes jako Web SmithFoto: All

Tělo ženy nalezené v zasedací síni správní rady jedné japonské společnosti bez známek života, prostředí vysokého byznysu, asijská kultura a americké podsvětí. To jsou jen některá z lákadel krimi thrilleru Vycházející slunce. Po vrahovi se bude pátrat dnes ve 22.20 na Prima family.

U chvílemi až mysteriózní kriminálky Vycházející slunce budete mít nervy napjaté od začátku do konce. A když v ní hrají Wesley Snipes se Seanem Connerym, máte ještě záruku, že se bude na co koukat.

Kdo zavraždil mladou ženu? To přichází zjistit poručík Web Smith (Wesley Snipes). S pátráním mu má pomoci tajemný detektiv Sean Connery. O němž se ale říká, že je napojen na Japonce. Nesvádí náhodou Smithe na scestí? Poradí si Web ve spletité síti intrik a tlaků proudících z nejhlubšího podsvětí, ale i japonského nejvyššího byznysu?

Na čí straně je vlastně tajemný Sean Connery?

Autorem knižní předlohy filmu je známý autor detektivek a science fiction Michael Crichton. Ten je podepsaný třeba pod předlohami velkofilmů jako Jurský park (zanedlouho bude mít premiéru v kinech ve 3D) nebo Pojídači mrtvých. Dalším z jeho počinů je oblíbený seriál z lékařského prostředí Pohotovost.

Japonská kultura, akční scény a erotika - to jsou hlavní lákadla filmu.

Jak pátrání dopadne? Nechte se napínat v neděli od 22.20 na Prima family.

 

reklama