Whoopi Goldberg je zpět jako Sestra v akci 2

Sestra v akci 2 Foto: Sestra v akci 2Foto: All

Deloris Van Cartierová (Whoopi Goldberg) se už zbavila svých pronásledovatelů, kteří ji v prvním díle měli v úmyslu zabít. S klášterem, kde se před nimi ukrývala, nicméně spojí svůj osud ještě jednou. Na komedii Sestra v akci 2: Znovu v černém hábitu se podívejte v sobotu ve 13.20 na Prima family.

Po nervech, které zažila, když se ji snažil zavraždit její bývalý mafiánský přítel, je Deloris konečně v pohodě. Účinkuje v muzikálu, kde zpívá o zážitcích z kláštera, a žije si svůj vlastní, neklerikální život obklopena všemi neřestmi, jež život v showbyznysu skýtá.

Na rozdíl od její kariéry však klášter, který ji poskytl přístřeší a úkryt, když to nejvíce potřebovala, nevzkvétá. Právě proto se ji rozhodnou navštívit řádové sestry Marie Partick, Marie Robert a Marie Lazara s žádostí o to, aby se do kláštera vrátila. Ačkoliv nabídku zprvu odmítá, dobré srdce jí nakonec nedovolí pomoc zavrhnout a jako sestra Marie Clarance začíná učit v církevní škole v San Franciscu zpěv.

Na to by nebylo nic strašného, kdyby ovšem neměla na krku třídu plnou nevychovaných, drzých spratků. Povede se rázné zpěvačce teenagery zkrotit a vyhrát s jejich sborem v pěvecké soutěži?

Na to už se podívejte sami v sobotu ve 13.20 na Prima family.

 

reklama