Za mlada jsi byla do světa a tvoje ucho dali k ledu. Poznali byste, Kdo je kdo?

Jakub Kohák Foto: Jakub KohákFoto: archiv Prima

Kdo je kdo? Na to se ptáme společně s Petrem Vondráčkem ve stejnojmenném zábavném pořadu každý čtvrtek ve 21.30. Tentokrát naše celebritózní soutěžící navštíví režisér, herec a v současné době i moderátor Jakub Kohák. A bude o zábavu postaráno.

Soutěžící v hvězdné sestavě Těžkého Pokondra, Dany Morávkové, Alice Bendové a Jakub Kohák a Aleš Háma. A jako vždycky budou hádat další známé či neznámé osobnosti. Alice Bendová si vysloužila skvělou postavu, kterou měla uhodnout. Perfektní nápověda s Točníkem jí měla napovědět jednoho z nejslavnějších Čechů, Járu Cimrmana. Alici ovšem nápověda úplně netrkla.

I když se Alici nedařilo uhodnout svou postavu, pomohla vždy zmatenému Jakubovi Kohákovi, který dostal tyto nápovědy:

"Za mlada jsi byla do světa." Tuto nápovědu Jakub příliš neocenil: "Jako každá!"

Daleko zajímavější nápověda ovšem následovala: "Tvoje ucho dali k ledu." Nápověda tak narážela na slavný film Ucho, který ležel celé období komunismu v trezoru. Snímek se stal o to slavnější, že zachycuje reálné manžele Jiřinu Bohdalovou a Radoslava Brzbohatého, kteří byli nejen v dramatu pojednávajícím o praktikách komunistické STB skoro v rozvodovém řízení.

A Jakub Kohák? Když mu soutěžící odsouhlasili, že hádané postavě táhne na osmdesát let, vzpomněl si jedině na Helenu Vondráčkovou. A pak se s úsměvem omluvil Martinovi Michalovi. O koho myslíte, že se jednalo?

Podívejte se na Primu ve 21.30, kdy uvidíte zábavný pořad Kdo je kdo? Tentokrát okořeněný novými soutěžícími Jakubem Kohákem a Alešem Hámou.

Článek

Kdo je kdo (2) Dolly Buster Foto:

Domů tě posílali v kazetách – poznali byste nápovědu v Kdo je kdo?

Ve čtvrtek ve 21:30 na Primě uvidíte další epizodu soutěžního, ale i zábavného pořadu Kdo je kdo? Jako vždy soutěží hvězdná porota v čele s Alicí Bendovou a Danou...

Článek

Hádej, kdo lže? Petr Vondráček Foto:

Velikost IQ neměříme, ale umění dovtípit se, říká Petr Vondráček

Petra Vondráčka můžete znát z podobného zábavného pořadu Hádej, kdo jsem. Již tento čtvrtek ho však uvidíte v další moderátorské roli. Tentokrát budeme soutěžit v...

reklama