Za šest tisíc si klidně sundala tričko, hlásí Vylomeniny!

Vylomeniny Foto: VylomeninyFoto: All

Další díl Vylomenin bude obzvláště vypečený! Nahota za prachy, přítel gigolo a jachtička jako dárek pro manželku jsou jenom některé z jeho "špeků". Podívejte se na něj v pátek ve 21.20 na Primě. Zatím se mrkněte na malou ochutnávku toho, co vás v příštích Vylomeninách čeká.

Kamarádka může být klidně narkoleptička a vy o tom ani nevíte. Protože čím jiným vysvětlit, že usne během společné konverzace v restauraci? Nebo že by se její zvláštní chování dalo odůvodnit něčím jiným? Proč má najednou potřebu líbat cizí neznámé muže v okolí? No dobře, trochu ji rozhodilo, když dostala šest tisíc za to, že ukázala manažerovi podniku prsa. Možná nakonec nebude tak stydlivá, jak se celou dobu prezentuje...

Ale dost možná bude potřebovat podporu, aby se nebála "jít" úplně do naha. Protože za dvanáct tisíc přece stojí za to zatnout zuby. Ale co myslíte, povede se jí přemluvit kamarádku, aby ji doprovodila? To sice uvidíte až v dalším díle, už teď se ale můžete podívat, jakou komedii rozehrávala soutěžící Martina po celou dobu, co měla všetečné naslouchátko v uchu.

Další soutěžící Ludvík to možná nebude mít tak těžké. Prostě chce udělat radost manželce, ať to stojí co to stojí. No tak proč ne. Jen kdyby ona nebyla tak podezřívavá!


Jestli vás tahle ochutnávka navnadila, určitě nezapomeňte zapnout Vylomeniny v pátek ve 21.20 na Primě.

 

reklama