Zákulisí Mordparty: Vojta Kotek si v opuštěné dětské ozdravovně udělal osobní stezku odvahy

Třetí epizoda Převýchova nového krimiseriálu Mordparty se vyznačovala hodně tajemnou (až hororovou) atmosférou. Celý štáb natáčel v opuštěné dětské ozdravovně v Jetřichovicích na Děčínsku. Podívejte se na rozhovor s Votjou Kotkem, jaký speciální zážitek si z herecké práce odvezl.

Další díl Mordparty uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Sledovat nový seriál Mordparta můžete i na PrimaPlay.

Herci z Mordparty se kvůli natáčení občas dostali na hodně zajímavá místa. Mezi taková rozhodně patřil i areál v Jetřichovicích, kde se dříve léčily nemocné děti. Celý dům je už mnoho let opuštěný, ale i tak tam po dětských pacientech zbyly zaprášené hračky a postýlky. Jetřichovice byly zkrátka stvořené pro horovou epizodu Mordparty, kde jsou vyšetřovatelé uvězneni s vrahem.

"Muselo to být kdysi hezké místo, dětský smích a krásná příroda, ale takhle opuštěné to bylo pěkně strašidelné," vypráví herečka Markéta Plánková, která v dílu Převýchova vyšetřovala pouze s Vojtou Kotkem (vyšetřovatel Kája), ostatní členové Mordparty pomáhali kolegům přímo ze základny.

Štáb Mordparty natáčel na místě pár dní a speciálně Vojta Kotek si natáčení moc užil. Dokonce se po areálu procházel sám – a jeho zážitky si pusťte v rozhovoru.

Kája se nebojí jít za hranice. I ty osobní. Foto: Kája se nebojí jít za hranice. I ty osobní.Foto: archiv Prima

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška  představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

Článek

Mordparta - Vojta Kotek a Jiří Bartoška v roli vyšetřovatelů Foto:

Co můžete od nového krimi seriálu Mordparta čekat? Kvalitu. Podívejte se na upoutávky

28. srpna v neděli na Primě poznáte nové lidské a profesní příběhy ukryté v policejním oddělení Mordparta. Osmidílný seriál Mordparta ukáže stejnou měrou kriminální...

Článek

Mordparta Foto:

Mordparta vás dostane! Přežijete?

Hvězdné obsazení, milostné pletky a brutální zločin. Nový kriminální seriál Mordparta začíná TV Prima vysílat už v neděli 28. srpna. První díl se jmenuje Nevěsta. Přijdete...


–––

reklama