Zfetovaný řidič zranil policistku a novinky ve vyšetřování smrti Ivety Bartošové. V Krimi zprávách

zfetovaný řidič 2 Foto: zfetovaný řidič 2Foto: archiv FTV Prima

Krimi zprávy startují dnes v 19.25.

 

Zfetovaný řidič mezi Brandýsem a Kostelcem nad Labem přejel a těžce zranil policistku. Měl do ní narazit ve stokilometrové rychlosti. Dvaadvacetiletého řidiče i s posádkou policisté na místě zadrželi. Máme záběry z jeho zatýkání, ukážeme vám jeho tvář.
 
A dozvíte se také další novinky z nekonečného seriálu, který se roztočil kolem Ivety Bartošové. Kriminálka včera večer navštívila Rychtáře ve vile a odnesli si další důkaz. Řekneme vám co to bylo. A také se dozvíte jak dopadla pitva těla Ivety Bartošové.
Máme náskok před ostatními. Pět minut před půl osmou se dozvíte všechno, co jste mohli chtít vědět.

 

 

 


 

 

Další řidič ujížděl policejním hlídkám. A to dlouhých sedmdesát kilometrů po dálnici D5. Honička skončila nehodou. Na místo vyjížděly sanitky. Tři policisté i řidič ujíždějící dodávky jsou zraněni.

 

 

Požár v domově pro seniory. Uvnitř zůstalo uvězněno sedm lidí. Čtyři ženy nakonec skončily v nemocnici. Víme, proč začalo hořet.

 

 

A máme autentické záběry z policejního zákroku proti psychicky narušenému muži, který se zabarikádoval v bytě a vyhrožoval, že zabije jak sebe, tak i všechny kolem. Krimi zprávy, které mají náskok před ostatními, startují v 19.25.

reklama