Žhavé výstřely 2: nedělní útok na vaši bránici!

Jak utáhnout ženu na vařenou nudli :) Foto: Jak utáhnout ženu na vařenou nudli :)Foto: archiv Prima COOL

Američtí vojáci zamíří na diktátora a spustí smršť kulek. Rozpoutá se peklo. Saddám Husajn si poklidně pochrupoval a myslel na popravy, co zítra přichystá. Teď je ale na nohou a demoluje jak cizí, tak vlastní vojáky, budovy i sochu s vodotryskem.

Připravte se na nejlepší salvu zábavy a nezapomenutelných scén v neděli od 20:15 na Primě.

Topper Harley (Charlie Sheen) truchlí po rozchodu s krásnou Ramadou (Valeria Golino) v buddhistickém klášteře a hraje si na Ramba mlácením místních týpků. Až únos plukovníka ho vrátí zpátky do služeb.

Vydává se tak na Střední východ, aby vedl záchrannou misi. Netuší, že ho čeká nejen souboj s Hussajnem, ale i s vlastní minulostí a jednou slepicí.

Saddám Hussajn vlastní zábavní centrum s piráty, vláčkem rukojmích a horou teroristů. Nejraději bojuje světelným mečem a jak přiznává, zná bolest, protože má dvě manželky. Nejlepší soupeř mu je samozřejmě americký prezident (Lloyd Bridges) s kůží z azbestu a náhradním jazykem od baseta.

Harley se od prvního dílu příliš nezměnil, stále je to nejlepší chlap na zemi, s boxerskými rukavicemi je víc sexy než Rambo a srdce žen dobývá přímo ďábleskou rychlostí.

Třešničkou na dortu je i postava Dextera (Rowan Atkinson), trpícího tím, že mu zloduši svázali tkaničky.


Režisér (Jim Abrahams) paroduje oproti prvnímu dílu mnohem více filmů – Ramba, Hvězdné války, Casablanku, Lady a Trampa, Robocopa či Základní instinkt. Oproti jiným parodiím se klasikám ale nevysmívá, spíše jim vzdává hold. Vybírá nesmrtelné scény a vytváří z nich láskyplné dílo plné hlášek se špetkou posměchu nad filmovými klišé.

Válečná vřava v nejhumornějším podání nejkrvavějšího filmu všech dob vytasí své nejlepší zbraně v neděli od 20:15 na Primě.

Verča Loudová

 

reklama