Životní úklid je pro paní Alenu šance začít znovu

Životní úklid (1) Foto: Životní úklid (1)Foto: All

Máte doma hromadu harampádí, které už dávno nepotřebujete a spíše vám připomíná to, na co byste rádi zapomněli? Necháváte si z nostalgie předměty, jež vás dříve fascinovaly, ale postupně se staly jen zaprášenou relikvií? Rádi byste si společně s bytem uklidili i vlastní život?

Právě s tím vám každý týden pomůže Alice Bendová a Martin Zeller v pořadu Životní úklid!  

 

První návštěva „uklízecí roty“ zamíří k paní Aleně Fencl, která žije s patnáctiletou dcerou v bytě, kde neměla odvahu zatím ani vybalit, natož uklidit věci po manželovi. Trpěl depresemi a před několika lety se zastřelil. Po tragédii se Alena s dcerou přestěhovaly z Německa zpátky do Čech a vzaly s sebou i všechno, co bylo s panem Fenclem jakkoli spojeno… 

 

Paní Alena není schopná věci po choti vyhodit. Proto si zavolala na pomoc Alici Bendovou a Martina Zellera. Pozorně vyslechnou její životní příběh a poté rozhodnou, co by mělo z bytu ihned zmizet. Před domem zastaví nákladní automobil s kontejnerem a bude jen na paní Aleně, co do něj vloží.

 

Odevzdat věci po milovaném člověku je těžké i po letech a paní Alena s dcerou to dobře vědí. Ocení proto doprovodný tým ze Životního úklidu, který jim byt provětrá, osvěží a dá jim impuls začít znovu. Otevřít novou kapitolu života.

 

Je škoda všechno vyhodit, a tak se sousedi mohou těšit na velký bazar! Kam poputuje výdělek?

 

Uklidit si doma i v duši se paní Alena s dcerou pokusí již v neděli 30. října 2011 v 17.10  na Primě!

reklama