Znáte hlášky Jacka Nicholsona? K jeho narozeninám máme pro vás kvíz

Jack Nicholson jako Joker Foto: Jack Nicholson jako JokerFoto: All

Je to neuvěřitelné, ale 22. dubna oslavil Jack Nicholson už 76. narozeniny. V nejlepší formě si ho užijete v sobotu na Prima family. Od 21.25 povede svůj Kurz sebeovládání. Jestli se ale sobotního večera nemůžete dočkat, pobavte se s Jackem Nicholsonem v našem kvízu už teď.

Chudák Adam Sandler se ani nenadál a hned je zaškatulkovaný do kategorie "nezvládá stresové situace". A kdo jiný mu se zvládáním výbuchů vzteku pomůže lépe než teraupeut Jack Nicholson?

I když jsou jeho postupy a vztah vůči pacientům lehce nestandardní, určitě stojí za to se od něj něco přiučit. Na Kurz sebeovládání se podívejte v sobotu večer od 21.25 na Prima family.

Zatím si ale můžete připomenout ostatní Jackovy role. Třeba sexy ďábla v Čarodějkách z Eastwicku, "záporáka" Jokera v Batmanovi nebo gangstera ve Skryté identitě. Jaká hláška patří jaké filmové postavě? Udělejte si náš kvíz a hned uvidíte, jestli jste znalcem jeho rolí!

Kvíz

Kvíz: Hlášky Jacka Nicholsona

Jak dobře znáte jeho osobité filmové hlášky? Jaké prupovídky měl v Batmanovi a jaké třeba ve Skryté identitě? Otestujte se.

 

Jak si povede Jack Nicholson v Kurzu Sebeovládání si přečtěte ZDE

reklama