Články

iPrima
"Modrý kód je odvěký boj dobra a zla, v tomto případě života a smrti," říká ředitelka obsahu televize Prima Lenka Hornová. Co dalšího prozradila o přípravách nového seriálu Modrý kód? Podívejte se na rozhovor.
Novinky
Jít sedět za vraždu, kterou jste nespáchali? Těžko si představit horší situaci. Když se v ní ocitne zvláštní příslušník americké armády, je to co říct. Tady půjde o životy. Podívejte se na Stevena Seagala v akčním thrilleru Nebezpečný mstitel v sobotu ve 22.20 na Primě!
Články
Ajťák Karel (28) spí v rakvi, v bytě chová slepici, ve vaně plavou rybičky, ve sklepě má sadomasochistický koutek, tam se ale nikdo neodváží. Tourettův syndrom se mu spustil poté, co ho nakopl pštros.
iPrima
Zkušený psycholog a primář Nemocnice Rubava v podání Jiřího Štěpničky to rozhodně nebude mít lehké. "Na urgentním příjmu mám samé dárečky," naráží tak na své lékaře, za které nese v seriálu jako primář zodpovědnost. Podívejte se na rozhovor s hercem.
iPrima
V dalším dílu Show Jana Krause se představí architekt, herec a spisovatel David Vávra, herečka Anna Fialová a koňská chiropraktička a masérka koní Monika Plachá. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 22. března ve 21.35 na Primě.
Články
Podnikateli Pavlovi (26) se nechce vařit a celou večeři proto připraví z polotovarů a konzerv. Bude to někomu vadit? Kdo to pozná?
iPrima
Kdo vyhrál vouchery do Puzzle Room? Stačilo správně odpovědět na to, kolik vyhrál tým Lejly Abbasové pro nadaci Asante Kenya.
Novinky
Akční komedie Charlieho andílci: Na plný pecky z roku 2003 je mladší sestra obrovsky úspěšné jedničky. Znovu se setkáme se sexy agentkami Alex, Dylan a Natalie. Ve hře je tentokrát mnoho nevinných životů, jedno temné tajemství z minulosti a setkání s krásnou ženou, která přestoupila na stranu zla.
Články
Gymnazista Amos (19), milovník matematiky a žonglování, usmaží cvrčky z mrazáku, uvaří polévku z kontejneru a pokusí se o domácí buchty.
iPrima
Co děláte, když se chcete zbavit stresu? Někdo se jde vybít do posilovny, někdo sáhne po oblíbené knížce a někdo jiný si zajde do vířivky. Jestli patříte ke třetí skupině, máme pro vás výbornou zprávu: Vířivku si v dnešní době můžete pořídit domů a relaxovat v ní každý den.

reklama