Zpravodajská roadshow Prima jede... za vámi míří do Ostravy

Šebrle Kratochvílová Prima jede Foto: Šebrle Kratochvílová Prima jedeFoto: All

V sobotu 16. května 2015 zaparkuje unikátní mobilní studio na Masarykově náměstí. Zprávy FTV Prima budou na místě moderovat Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle.

"Na náš první výjezd do Ostravy se moc těším. V první řadě jsem nadšená, že se do Ostravy podívám po asi dvanácti letech, a pak se nemůžu dočkat setkání s našimi diváky. Nervozita bude na místě, ale ta pozitivní atmosféra bude silnější," věří Gabriela Kratochvílová.

"Pro nás s Gábinou je to první letošní zastávka, ale z loňska vím, že na všech zastávkách byla fantastická atmosféra, na kterou se moc těším. I v Ostravě. Všude je nějaký zážitek, ale jeden je společný – zájem lidí, kteří dodávali hodně energie," říká moderátor Zpráv FTV Prima Roman Šebrle.

Roman Šebrle a Gabriela Kratochvílová se na vás těší živě v Brně! Foto:

I v Ostravě je samozřejmostí velký doprovodný program, který vypukne v 15 hodin. Soutěže, skákací hrad nebo malování na obličej si mohou vyzkoušet ti nejmenší. Hrát jim k tomu budou Maxim Turbulenc a muzikálové hvězdy Petra Doležalová, František Pytloun a Petr Poláček.

Doprovodným programem provází moderátorka Diváckých zpráv Lucie Šilhánová, která minulý týden čerpala davovou energii v Brně. "Minulý týden jsem si to v Brně moc užila a do Ostravy se nesmírně těším. Doufám, že autogramiáda opět nezklame a budeme se podepisovat celou hodinu. Trénink by už byl," směje se Šilhánová.

Z dalších tváří TV Prima budou na místě i Bára Kozáková z Krimi zpráv či Daniela Šinkorová z VIP zpráv.

Partnery a pořadateli doprovodných akcí roadshow Prima jede... za vámi jsou společnosti GENERALI a ASEKOL.

"Přijďte si vyzkoušet náš unikátní simulátor nárazu, který je jediný svého druhu v ČR. Zároveň se přímo na místě dozvíte, jak vyhrát Audi A6 našeho šéfa nebo povinné ručení plné výhod," zve na akci oblastní ředitel pojišťovny GENERALI Petr Ličman.

Článek

Prima jede... Generali1 - Obrázek 2 Foto:

Češi: dopravní předpisy neporušujeme!

České řidičky a čeští řidiči prakticky neporušují dopravní předpisy. Alespoň to o sobě tvrdí v průzkumu, který nechala zpracovat pojišťovna GENERALI. Policejní statistiky...

"V rámci projektu Koruna za kilo si mohou návštěvníci i zasoutěžit a zároveň pomoci dobré věci. Chytrý telefon vyhrává ten, kdo odevzdá do červeného kontejneru umístěného na náměstí nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá hendikepovaným nalézt práci," dodává PR manažerka Martina Ďaďová.

HERNÍ ŘÁD Soutěže ve sběru vysloužilých drobných elektrozařízení „Koruna za kilo – soutěž měst s Primou“ 

Článek

asecol koláž Foto:

Nahlédněte s Primou do červeného kontejneru

Prima jede...za Vámi vyráží v sobotu 2. května. Uvidíme se spolu v patnácti českých a moravských městech. Tešit se jako vždy můžete na unikátní zpravodajský kamion, známé...

 

Podívejte se na atmosféru, jaká byla loni v Ostravě. Najdete se?

 

Prima jede za vámi banner Foto:

Prima jede do Ostravy plakát Foto:

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

 
 
16. 5. 2015Ostrava
23. 5. 2015Plzeň
30. 5. 2015České Budějovice
6. 6. 2015Poděbrady
13. 6. 2015Náchod
20. 6. 2015Praha
27. 6. 2015Ústí nad Labem
4. 7. 2015Tábor
11. 7. 2015Teplice
18. 7. 2015Česká Lípa
25. 7. 2015Písek
1. 8. 2015Mělník
8. 8. 2015Žatec

reklama