Zpravodajský kamion Primy vysílal z Mělníka, Voříšek se vrátil do dětství

Prima jede... za vámi Mělník - Obrázek 6 Foto: Prima jede... za vámi Mělník - Obrázek 6Foto: archiv FTV Prima

Roadshow Prima jede... za vámi má za sebou předposlední zastávku letošního roku. Unikátní mobilní studio kotvilo na náměstí Míru v Mělníku. Místní viděli vysílání celé zpravodajské hodiny naživo a rovněž se vyřádili v rámci velkého doprovodného programu.

Zprávy FTV Prima na místě moderovali Klára Doležalová a Karel Voříšek, Krimi zprávy Roman Pech, Divácké zprávy naservírovala Lucie Šilhánová a VIP zprávy Laďka Něrgešová.

"Mělník mám spojený s dětstvím, jsem proto rád, že jsem se tam po letech znovu podíval. Vzpomínky nelhaly, pohled na Vltavu a Labe patří k těm nejkrásnějším na světě. Velké díky všem na náměstí za milé přijetí. A za týden se uvidíme v Žatci," říká Karel Voříšek.

Prima jede... za vámi Mělník - Obrázek 17 Foto:

"V Mělníku bylo úžasně, začalo to natáčením upoutávky nad nádhernou vyhlídkou a skončilo náměstím plným milých a veselých lidí, co si přát víc," dodala Klára Doležalová.

Zpravodajské hodině předcházel velký doprovodný program plný zábavy, hudby, soutěží i dobrých skutků. To vše v režii Petra Vágnera, který na pódiu postupně přivítal skupiny ABBA STARS, TAXMENI a MAXIM TURBULENC.

Také v Mělníku probíhal projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL. Jak by to v praxi mělo vypadat, ukázali na náměstí Míru Klára Doležalová a Karel Voříšek.

Prima jede... za vámi Mělník - Obrázek 9 Foto:

"Chytrý telefon vyhrává ten, kdo odevzdá do červeného kontejneru umístěného na náměstí nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt práci," upřesnila manažerka komunikace společnosti ASEKOL Martina Ďaďová.

Podívejte se na medailonek tohoto krásného města, které v sobotu ožilo s naším kamionem a Primou

Ještě váháte s návštevou? Neváhejte, přesvědčíme vás:)

Článek

MEKUL je... zábava. Přečtěte si, co můžete zažít

Článek

MEKUL 1 Foto:

Víte co je MEKUL? Prozradíme, že se budete bavit

Město nad soutokem Labe a Vltavy v průběhu léta neusíná ospalou prázdninovou atmosférou, ale naopak ožívá akcemi, které spojuje trochu záhadný název „mekul“, ale znalci už...

 

Roadshow Prima jede... za vámi se příští týden přesune do Žatce.

Stanice právě nevysílá
DNES V TVChalupáři Foto:
20.15
DNES V TVČesko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ Foto:
21.30
Stanice právě nevysílá
Stanice právě nevysílá
DNES V TVProroctví Foto:
20.15
DNES V TVVon Ryanův expres Foto:
22.50
Pistolníci Foto:
04:55 05:55
72%
DNES V TVZajatci SS Foto:
20.00
DNES V TVRytíři Foto:
21.15
Stanice právě nevysílá

reklama