Zpravodajství TV Prima bude živě vysílat z Karlova náměstí v Kolíně

Televizní zpravodajství bude stanice přenášet v sobotu 28. května živě přímo z Karlova náměstí v Kolíně. Jedná se již o šestou letošní zastávku roadshow Prima jede… za vámi.

Kromě živého vysílání zpráv se mohou diváci pobavit na odpoledním doprovodném programu, který začíná od 15 hodin.

Zábavným odpolednem bude provázet moderátorka Diváckých zpráv a pořadu Miniduel na Primě Lucie Šilhánová. V Kolíně vystoupí v rámci bohatého programu Maxim Turbulenc, Janek Ledecký s kapelou nebo například skupina QUEENIE.

Prima jede... Žatec 2016  - Obrázek 5 Foto:

Pro děti jsou přichystány různé soutěže, skákací hrad či malování na obličej.

V 18.55 hod. budou moci diváci sledovat živé vysílání Zpráv FTV Prima, které budou moderovat Karel Voříšek a Klára Doležalová, Krimi zprávy bude moderovat Bára Kozáková, Divácké zprávy Lucie Šilhánová a TOP STARem provede Daniela Šinkorová.

Prima jede 2016 Turnov - Obrázek 12 Foto:

Po skončení živého vysílání se mohou diváci těšit na autogramiádu Karla Voříška, Kláry Doležalové, Lucie Šilhánové, Báry Kozákové a Daniely Šinkorové.

Prima jede 2016 Praha - Obrázek 20 Foto:  

„Těším se na živé vysílání z Kolína, věřím, že opět zažijeme s diváky báječnou atmosféru, tak jako na všech zastávkách,“ říká Bára Kozáková, moderátorka Krimi zpráv na Primě.

„Ráda bych pozvala naše diváky z Kolína a okolí na Karlovo náměstí, moc se na vás na všechny těšíme,“ zve na akci moderátorka TOP STARu Daniela Šinkorová.

Na co se můžete v Kolíně těšit:

Prima jede plakát Kolín Foto:

V letošním roce navštíví zpravodajství FTV Prima v rámci roadshow Prima jede… za vámi celkem 10 českých a moravských měst. Poslední zastávkou bude 25. června město Havířov.

Na každé zastávce se chystá soutěž o zajímavé ceny. „Lidé budou moci soutěžit s Bohemia Energy o atraktivní ceny a dozvědět se zajímavé informace o našich partnerských organizacích,“ zve na akci mluvčí společnosti Bohemia Energy, největšího alternativního dodavatele energií v ČR, paní Alžběta Šťastná.

Článek

Bohemia Energy Foto:

Hlavním partnerem roadshow se stala společnost Bohemia Energy

Bohemia Energy je v segmentu domácností a malých a středních firem největším alternativním dodavatelem elektřiny a plynu v České republice. Zákazníkům dodává elektřinu a...

Na akci nebude chybět ani stánek regionálního Deníku, kde si budete moct zakoupit své oblíbené noviny. Tímto jste všichni na šestou zastávku primácké roadshow zváni.

 

Prima jede za vámi banner Foto:

Staňte se přímými aktéry Zpráv FTV Prima a nahlédněte do zákulisí vysílání.

Zavřený návěs je dlouhý 13,5 m, vysoký 4 m a široký 2,5 m tak, aby přesně odpovídal daným normám. Když se rozloží, jeho rozměry se zvětší zhruba na 13,5 m (včetně tahače) krát 5,5 m. Součástí kamionu je také redakční zázemí, musí se do něj tedy vejít dva počítače pro moderátory, počítač pro produkci a koutek, kde bude maskérna.

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

 

 
  
Kolín28. 5. 2016  Karlovo nám.
Hradec Králové 4. 6. 2016  Velké nám.
Olomouc11. 6. 2016  Horní nám.
Znojmo18. 6. 2016  Horní nám.
Havířov25. 6. 2016  nám. Republiky

reklama