Zprávy FTV Prima ovládly Pardubice: Potlesk nám v Praze bude chybět, říkají Voříšek a Doležalová

Takhle to našim moderátorům slušelo v Pardubicích Foto: Takhle to našim moderátorům slušelo v PardubicíchFoto: FTV Prima

Druhou zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" se stalo město Pardubice, které hostilo nejen unikátní mobilní studio Zpráv FTV Prima, ale i zábavné odpoledne pro celou rodinu. Program pokračoval i v neděli 17. 8.

Zpravodajská roadshow TV Prima ovládla o uplynulém víkendu Pardubice. Pernštýnské náměstí zaplnily davy zvídavých diváků, kteří na vlastní oči chtěli spatřit unikátní mobilní studio, z něhož se živě vysílají Zprávy FTV Prima.

Tentokrát moderovali Karel Voříšek a Klára Doležalová, kteří po oba dva dny měli co dělat, aby všem stačili rozdat podpisy.

"Pro mě je to už druhá tour, trochu jsem byl při tom, když to začínalo v Mikulově. Hodně mě to překvapilo nábojem, který byl mezi lidmi, kteří za námi přišli. A v Pardubicích jsme si to taky užili náramně. Hodně jsem o Mikulově vyprávěl Kláře a myslela si, že přeháním jako vždycky, ale dala mi za pravdu," směje se Karel Voříšek.

"Věděla jsem, že to bude příjemné, ale že až tak, to mě opravdu mile překvapilo. Lidi jsou k nám velmi srdeční a milí. Už teď se těším na další zastávku," dodala Klára Doležalová.

Program byl po celý víkend velmi nabitý. V 15 hodin vypuklo zábavné odpoledne, které nabídlo i několik hudebních vystoupení – v Pardubicích zpívali protagonisté muzikálu Děti ráje, Kamila Nývltová či Maxim Turbulenc.

Podívejte se na fotogalerii z nedělní akce v Pardubicích:

V rámci autogramiády se pak kromě moderátorů TV Prima ukázaly tváře seriálu Cesty domů – Markéta Hrubešová, Radúz Mácha, Jana Janěková a Martina Hudečková. Největším lákadlem zůstalo unikátní mobilní studio TV Prima, z něhož se vysílaly Zprávy.

"Studio až takové neznámé překvapení není, je tak trochu překlopené z toho, které máme v Praze na Palmovce. Je fakt, že nemáme krytá záda. Je na nás vidět ze všech stran. Maskérky a kostymérky na mě naléhaly, abych si nebral svoje krásné barevné ponožky, ale abych je sladil s barvou oblečení, což se přu, protože barevné oblečení je dneska v módě a já je mám hodně rád. Ale zase je krásný pocit vidět lidi před sebou i za sebou a komunikovat s nimi i během samotných Zpráv. Je to úžasná atmosféra. Jsme jediná televize v zemi, která takto vyrazila mezi lidi, a je to konfrontace. Vidíme, jak nás diváci přijmou. A zatím ta ´konfrontace´ dopadla skvěle. Stále máme vyprodáno. Každé Zprávy končí potleskem, což nám v Praze bude chybět," popsal Voříšek.

Zpravodajská roadshow TV Prima pokračuje i tento víkend, tentokrát zavítáme do Brna. Mobilní studio postupně přijede i do Hradce Králové, Ostravy, Karlových Varů, Olomouce, Plzně, Liberce a Jihlavy. V Brně budou moderovat Gábina Kratochvílová a Roman Šebrle, za Krimi zprávy se pak představí Michal Janotka.

23. a 24. 8. 2014BrnoNáměstí Svobody
30. a 31. 8. 2014Hradec KrálovéVelké náměstí
6. a 7. 9. 2014OstravaMasarykovo náměstí
13. a 14. 9. 2014Karlovy Varyprostranství před poštou
20. a 21. 9. 2014OlomoucHorní náměstí
27. a 28. 9. 2014PlzeňNáměstí Republiky
4. a 5. 10. 2014LiberecNáměstí Dr. Edvarda Beneše
11. a 12. 10. 2014JihlavaMasarykovo náměstí

 

 

 

 

 


Posílejte nám své zážitkové foto z akce Prima jede za vámi. Těšíme se na ně a nejlepší oceníme. Své momentky zasílejte na primajede@iprima.cz nebo MMS na 733 782 437

Podívejte se na fotogalerii ze soboty v Pardubicích:

 Zajímavost o mobilním studiu:

"Materiály, které jsme použili, zahrnují standardní ocelové a hliníkové profily, ale i složité materiály, jako je polykarbonát s obsahem křemíku apod. Bylo použito 6,5 tuny ocele, 500 kg hliníku, 66 m2 polykarbonátu, 100 m2 kompozitních desek, více než 1000 m kabeláže, 60 ks výsuvných mechanismů, 54 m vodivých profilů, 30 litrů barvy apod. Vždy se hledaly optimální možnosti pro to, aby byl dodržen termín," říká architekt Jaroslav Holota.

Celé sobotní Zprávy FTV Prima si přehrajte zde:

Celé sobotní VIP zprávy si přehrajte tady: 

reklama