Zpříjemněte si čtvrteční večer s tragikomedií Lotta a vysněná cesta

Lotta a vysněná cesta Foto: Lotta a vysněná cestaFoto: All

Sympatická Lotta má velký sen. Chce se stát herečkou. Než se však vydá na vysněnou cestu, musí otci dokázat, že umí pracovat… A že to bude těžká zkouška, o tom se přesvědčíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Když se Lotta rozejde s přítelem, impulzivně se rozhodne vrátit ze Skotska zpět domů. Je přesvědčená o tom, že už naprosto ví, co od života chce. Jejím snem je cesta do New Yorku, kde chce prorazit jako herečka.

Otec Lottiným plánem samozřejmě úplně nadšený není. Byl by rád, kdyby jeho dcera alespoň jednou v životě něco dokončila. Společně tedy vymyslí, že si Lotta najde praxi, a když ji úspěšně dokončí, otec jí zaplatí letenku a školné v New Yorku.

Co se zdá jako jednoduchý úkol, se ale nakonec vyjeví jako pěkná zápletka. Lottě se sice podaří praxi sehnat. Ale těch šest týdnů, které ji čekají v domově pro seniory Červánky, nebudou pro dívku žádný med. Hlavně zpočátku si vůbec neuvědomuje, co všechno práce se seniory obnáší. Velké problémy, k nimž přispívá i zásadová šéfová domova, se ale časem mění v příjemnou práci a Lotta si ke svérázným staříkům nachází cestu…

Originální soundtrack

Tragikomedie Lotta a vysněná cesta by mohla zapadnout do škatulky obyčejných snímků. Ovšem nebýt jejího soundtracku. Podepsány jsou pod ním totiž takové hvězdy jako britská zpěvačka Adele, držitelka několika ocenění Grammy a BRIT Awards, soulová diva Sade, američtí rockeři The Strokes nebo anglický zpěvák a multiinstrumentalista Badly Drawn Boy. Tenhle soundtrack opravdu stojí za slyšení! Na ukázku si zkuste na internetu najít třeba písničku Adele Right as Rain.

Podívejte se na upoutávku:

Snímek Lotta a vysněná cesta si zapněte ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

 

 

reklama