Zveme vás zdarma do nového divadla!

Studio DVA - Týden zdarma Foto: Studio DVA - Týden zdarmaFoto: studiodva.cz

Prima jako mediální partner Studia Dva vás zve na představení zdarma – stačí se jednoduše zaregistrovat. Na týden od 16. září můžete získat vstupenky do nového divadla Studio DVA na Václavském náměstí zcela ZDARMA.

Stačí si vybrat jedno z představení, zaregistrovat se a přijít si vyzvednout od 1. 9. svoje vstupenky s výtiskem deníku METRO.

Akce nazvaná Týden zdarma se koná od pondělí 16. září až do neděle 22. září. Na repertoáru jsou nejen premiérová Hlava v písku s Ivanou Chýlkovou, Janem Potměšilem a Janou Strykovou, ale i další úspěšné hry divadelní společnosti producenta Michala Hrubého.

V Paláci Fénix na Václavském náměstí v prostoru, který byl dříve premiérovým kinem Blaník, totiž otevírá svoji domovskou scénu divadelní společnost Studio DVA fungující pod jeho vedením již od roku 2000.

V rámci akce Týden zdarma bude také uvedeno např. Otevřené manželství s Karlem Rodenem a Janou Krausovou, dále komedie Klára a Bára s Ivanou Chýlkovou a Evou Holubovou v hlavních rolích a chybět nebude ani úspěšné představení Vše o ženách s Annou Šiškovou, Janou Krausovou a Jitkou Schneiderovou. Na programu je i oblíbená loňská novinka Kutloch aneb I muži mají své dny /Bob Klepl, Filip Blažek, Kryštof Hádek, Michal Slaný a další/. 

Registrační formulář na stránkách divadla www.studiodva.cz bude spuštěn 1. 9. 2013. Po úspěšné registraci vyžadující pouze jméno a platnou emailovou adresu bude mít každý zájemce možnost vybrat si a vyzvednout do 48 hodin dvě vstupenky na jím zvolené představení až do vyčerpání kapacity sálu /600 míst/. Nevyzvednuté rezervace se budou automaticky vracet zpět do systému.

„V rámci této naprosto výjimečné akce chceme přiblížit a otevřít nové divadlo široké veřejnosti. Záměrem je dát všem lidem příležitost navštívit naše představení a poznat herce, kteří u nás pravidelně účinkují…,“ dodává k této zcela ojedinělé události producent divadla Michal Hrubý.

Divadlo Studio DVA, nová metropolitní scéna v samém centru Prahy, slavnostně zahájí svůj provoz 18. září neuvěřitelnou lovestory bohatého požitkáře Ištvána a jeho ženy Enike. Jan Potměšil a Ivana Chýlková se představí v jedinečných komediálních rolích ve hře Patrika Hartla Hlava v písku. Na Václavském náměstí v Paláci Fénix se potom v průběhu celé sezony budou moci diváci těšit na celou řadu výjimečných hereckých osobnosti českého i slovenského divadla, činohru, muzikál a jedinečné hudební projekty!
 
PROGRAM TÝDNE ZDARMA:
16. 9.      po      14.00  Hlava v písku (Patrik Hartl)      I. veřejná generálka
17. 9.      út       14.00 Hlava v písku (Patrik Hartl)       II. veřejná generálka
19. 9.      čt       19.00 Klára a Bára (Patrik Hartl)
20. 9.      pá      19.00 Otevřené manželství (Dario FO a Franca Rame)
21. 9.      so      19.00 Kutloch aneb I muži mají své dny (Kristof Magnusson)
22 .9.      ne      19.00 Vše o ženách (Miro Gavran)

reklama