Nový dětský časopis Primáček - právě v prodeji!

časopis Primáček Foto: časopis PrimáčekFoto: All

Ve čtvrtek 10. března zamířil na novinové stánky nový dětský časopis Primáček. Komiksový čtvrtletník je vydáván pod obchodní značkou FTV Prima Solootions ve spolupráci s nakladatelstvím Egmont ČR. Cena časopisu je 59,90 Kč a v příbalu tiskoviny děti vždy naleznou atraktivní dárky.

Skupina Prima tak dále rozšiřuje také své printové aktivity. Jsem rád, že nedlouho po uvedení obchodní značky Solootions můžeme představit také nový tištěný časopis Primáček, který je určen pro děti ve věku 6 až 10 let. Jedná se o zábavně edukativní časopis, ve kterém děti najdou příběh Primáčka a jeho kamarádů, do něhož budou zasazeny hádanky, logické úkoly a další edukativní prvky,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který je zodpovědný za agenturu Solootions.

„Velmi nás těší, že řadu našich titulů můžeme rozšířit právě o časopis Primáček, u kterého očekáváme, že se bude těšit velkému zájmu dětí díky silnému televiznímu zázemí,“ komentuje spolupráci Zdeněk Štěbeták, obchodní a marketingový manažer nakladatelství Egmont ČR, a dodává: „Tímto bychom všechny děti a rodiče rádi pozvali na slavnostní křest časopisu Primáček, který proběhne v neděli 20. března v Zoologické zahradě hl. m. Prahy mezi 13. až 15. hodinou.“

První číslo časopisu je vydáno v nákladu 30 000 výtisků o rozsahu 24 stran. Autorem šesti postaviček z Primáčkovy rodiny se stal Michal Jahn, art director z audiovizuálního studia DEPARTMENT, které pro FTV Prima realizuje kompletní self promotion. Za kresbami v časopisu Primáček stojí pak Josef Fraško, ilustrátor, který je podepsán například pod postavičkou Médi Pusíka. Prodej časopisu bude podpořen mediální kampaní napříč kanály FTV Prima a dětskými tituly nakladatelství Egmont ČR.

Oblíbené hrdiny, Primáčka, Marušku, Oskara, Hrkola, Drdolu a Digouna, najdou děti nejen v časopise, ale i na obrazovkách s dětským ranním pásmem vysílaným na hlavním kanále televize Prima. Solootions navíc pro letošní sezónu s partnerskou společností Pinko připravila i řadu zmrzlin Primáček.

reklama