Nový hobby časopis Prima vychytávky míří do prodeje

Prima Vychytávky Foto: Prima VychytávkyFoto: All

Na stánky míří nový hobby časopis Prima vychytávky, který vydává FTV Prima pod obchodní značkou Solootions ve spolupráci s vydavatelstvím Bauer Media v.o.s.

Ve středu 30. března poprvé vychází měsíčník, který přináší to nejlepší z divácky oblíbených pořadů, jako jsou Vychytávky Ládi Hrušky či VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ. První číslo Prima vychytávek vychází v nákladu 90 000 kusů a o rozsahu 60 stran. Cena časopisu je 29 Kč.

Velmi nás těší, že se nám v březnu podařilo uvést na trh hned dva printové tituly. Po časopisu pro děti Primáček uvádíme na trh měsíčník Prima vychytávky, který těží z tradice hobby pořadů televize Prima i z redakčního know how vydavatelství Bauer Media. Časopis je svým obsahem zaměřen na všechny vášnivé kutily, zahrádkáře, milovníky zvířat, zapálené kuchaře i výletníky,“ popisuje nový tištěný měsíčník Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který je zodpovědný za agenturu Solootions.

„Věřím, že náš nový titul, který vzniká ve spolupráci se skupinou Prima, si brzy na trhu najde své čtenáře. V pravidelných rubrikách se tak věnujeme domu, bytu a zahradě, kutilství, chalupaření, domácím mazlíčkům, vaření, cestování, zdraví a nechybí ani oblíbené křížovky,“ komentuje spolupráci Dana Vachtlová, publisherka vydavatelství Bauer Media v.o.s.

Čtenáři se v úvodu mohou těšit na obsáhlý rozhovor s Láďou Hruškou, ve kterém se přiznává, že konečně uzrál. Láďa dále prozradí několik receptů, které jsou inspirované italskou kuchyní – ale to by nebyl on, koumák, aby je nepřizpůsobil české kuchyni! Hlavním tématem časopisu jsou populární bylinky, v rubrice zaměřené na zahradu je zas obsáhle zpracováno vše kolem ovocných stromků. V rubrice domácí mazlíčci se milovníci psů dočtou o psí fyzioterapii a co dělat, aby byl pes na jaře fit. A jelikož se časopis jmenuje Prima vychytávky, nechybí ani spousta vychytaných postupů, jako například stylový taburet ze staré pneumatiky, kasička z luxferu, přívěsek z víček od PET láhví či korková podložka pod hrnce.

reklama