Představení společnosti

image_5image_5

Společnost FTV Prima, spol. s r.o., provozuje celoplošné televizní vysílání programů Prima family, Prima COOL a Prima love.

Prima family je novým digitálně šířeným plnoformátovým programem určeným pro všechny diváky, kteří se chtějí dobře pobavit a u televize si užít tu nejlepší zábavu pro celou rodinu. Vysílací schéma tvoří zpravodajství, publicistika, filmy, původní a zahraniční seriály, dokumentární i zábavné pořady. Prima family začala vysílat 1. ledna 2012 v 6.00.

 

Prima COOL je celoplošným digitálně šířeným tematickým zábavním programem se zaměřením na filmy, seriály, dokumenty, sportovní a zábavné pořady převážně ze zahraničí. V roce 2011 Prima COOL začal vysílat také svou původní vlastní tvorbu. Program Prima COOL vysílá od 1. 4. 2009.

 

Prima love je stanice pro všechny ženy, které se chtějí bavit při sledování těch nejlepších seriálů, pořadů a filmů, a to v časech, které jsou pro ně co nejkomfortnější. Prima love je ženský klub, který se bude zajímat o všechny ty velké, ale i úplně malé věci, které mají ženy rády a o kterých si spolu tak rády povídají. Prima LOVE vysílá od 8. 3. 2011.

 

1. 1. 2012 ukončila vysílání Prima televize, jejíž vysílání bylo zahájeno pod původním názvem Premiéra TV již v roce 1993 na území Prahy a středních Čech. Jednalo se o vůbec první komerční televizní stanici v České republice. Od roku 1994 bylo vysílání Premiéry TV postupně rozšířeno na území celé republiky. Název Prima televize znali diváci od roku 1997.

 

Jediným společníkem FTV Prima, spol. s r. o., je FTV Prima Holding, a. s.

 

Na podzim roku 2005 se společnost GES MEDIA EUROPE B. V. (dále jen GME) dohodla se společností MTG Broadcasting A. B. (dále jen MTG) o vstupu do společnosti FTV Prima Holding, a. s. MTG se stala majitelem 50 % akcií společnosti FTV Prima Holding, a. s. Zbylých 50 % zůstává v majetku původního akcionáře, společnosti GES MEDIA EUROPE B. V.

 

MTG je mezinárodní skupina působící na poli zábavy v televizním a rozhlasovém vysílání ve více než 30 zemích světa. MTG je největší operátor na poli terestrických a placených televizí ve Skandinávii a Pobaltí a největší provozovatel rozhlasových stanic v severní Evropě.

 

Strategické partnerství MTG a GME si od samého začátku klade za cíl posílit postavení FTV Prima, spol. s r. o., na českém televizním trhu, a to především nákupem atraktivních zahraničních pořadů a nových televizních formátů.

Stanice právě nevysílá
DNES V TVMáme rádi česko - Prachař vs Dejdar
20.15
DNES V TVPřepadení v poušti
22.00
DNES V TVStrach a hnus v Las Vegas
00.15
Stanice právě nevysílá
DNES V TVPřírodní vesmír
20.00
DNES V TVPřírodní mikrosvěty
21.05
DNES V TVPřírodní mikrosvěty
21.40
DNES V TVMexická vlna 2
20.00
DNES V TVNezabiješ
22.20
DNES V TVSimpsonovi před svým domem v Springfieldu
00.10
Stanice právě nevysílá
DNES V TVZatajená minulost
20.15
DNES V TVKráska a zvíře
22.15
DNES V TVGigolové I
23.05

reklama