6. díl: 300 vteřin zpoždění

Obchoďák (6) - Obrázek 2 Foto: Obchoďák (6) - Obrázek 2Foto: www.iprima.cz

Šestý díl seriálu Prima family Obchoďák ozdobí VIP host v podobě fotbalového útočníka Luďka Zelenky. Přijde se podívat do kavárny na jejího provozovatele a svého bývalého spoluhráče Radka (Pavel Batěk) ve 22:25

To hlavní hrdinové seriálu stojí před mnohem závažnějšími rozhodnutími a životními zkouškami. Právník Ivan (David Matásek) přichází za velmi vypjatých okolností o ženu a následně i o střechu nad hlavou. Místo podnájmu se shání po provazu, neboť ještě neví, že osud mu nehodlá ukazovat už jen svou odvrácenou tvář.

 

S tváří naopak plnou údivu se setkává Jiří (Martin Trnavský) u své exmanželky Zuzany (Nela Boudová), když ta se stane nechtěnou obětí lsti, kterou nastražila Jiřího milenka Olga (Lenka Zahradnická) na svou nástupkyni Vandu (Tereza Kostková): kalhotky ukryté pod polštářem. Ty jsou pro Jiřího poslední kapkou a Olgu nekompromisně vyhazuje z bytu. Vanda pochopitelně netuší, čemu unikla, zato jí začíná docházet, co všechno se skrývá za líbezným úsměvem ambiciózní asistentky Moniky (Markéta Frösslová).

 

Do obchodního centra totiž přijel na kontrolu regionální ředitel Boris Král (Martin Zahálka) a výsledky inspekce nejsou Vandě zrovna dvakrát nakloněny. Navíc novopečená vedoucí kavárny Doubravka (Vlasta Žehrová) zpoza baru odpozoruje, že mezi Borisem a Monikou není vazba jen profesní. Během kontroly zachrání doktor Plavec (Petr Kostka) život zákazníkovi, jehož postihla zástava srdce. Nevědomky tak možná zachránil i ředitelskou židli své dcery Vandy. Alespoň prozatím...

 

Šéf ochranky Marek (Pavel Řezníček) nevzdává své šance u Simony (Danica Jurčová), náhle se však v boji o její srdce objevuje hodně silný soupeř. Jiří má ve svých citech naopak zcela jasno a Vanda od něj dostává zlatý klíč – klíč k jeho nitru a hlavně bytu. Ředitelku centra čeká ještě jedno překvapení – přichází za ní tatínek, že by rád napravil chyby, kterých se jako otec v uplynulých letech dopustil. Má však hodně velké zpoždění, mnohem delší než v názvu avizovaných 300 vteřin.

 

Sledujte šestý díl seriálu Obchoďák ve středu ve 22:15 na Primě

reklama