Herci z Obchoďáku stráví Vánoce odpočinkem!

Herci z Obchoďáku stráví Vánoce odpočinkem! - Obrázek 1 Foto: Herci z Obchoďáku stráví Vánoce odpočinkem! - Obrázek 1Foto: www.iprima.cz

Herci ze seriálu Prima family Obchoďák prozradili, jak budou trávit Vánoce a co mají v plánu v roce 2013…

Oldřich Navrátil měl letošní rok naplněný prací. Populární herec se na Prima family objevil v seriálech Základka a Obchoďák, vařil ve VIP PROSTŘENO! a nově ho můžete vidět v roli moderátora publicistického pořadu Reportéři na vaší straně. „Natáčení Obchoďáku skončilo sice už začátkem listopadu, ale program mám pořád stejně plný až do 21. prosince. Pak si konečně odpočinu, volno budu mít až do 8. ledna,“ svěřil se herec s tím, že na Vánoce bude „pařit na chatě“ a potom konečně odjede s manželkou na dovolenou na Kapverdské ostrovy.

 

Dovolenou si herec „vyvařil“ právě v pořadu VIP PROSTŘENO! „Od té doby jsem nedal dohromady týden, kdy bych měl volno, takže jedeme až teď v zimě,“ dodal. Na avizovaný konec světa herec nevěří, na dovolenou se těší a plány má i na příští rok. „Práce budu mít určitě spoustu. A co si přeju? Abych měl v životě štěstí. Zatím jsem ho měl. A když má člověk štěstí, tak má všechno: je zdravý, má peníze, má kolem sebe dobré lidi. A nenechte se mýlit, to není osud, štěstí se musí jít naproti,“ říká.

 

Na konec světa nevěří ani herečka Anna Kotlíková. Natáčení seriálu Obchoďák si užila, teď ale pilně dohání školu a připravuje se na svou vůbec první divadelní roli, která ji čeká v příštím roce. „A to další? Nechám se překvapit,“ říká. Překvapení má ráda, ostatně minimálně jedno ji čeká i na Vánoce. Přeje si totiž psa a s dárkem to prý vypadá hodně nadějně, ovšem rodina to zatím neví. A bude to právě rodina, s níž Anna stráví letošní Vánoce. „Sestra se přestěhovala do domu na vesnici, tam budu trávit Vánoce. Hrozně se těším, až tam zapadneme sněhem a nevylezeme ven celé svátky,“ směje se. Ačkoliv sestra je vegetariánka, Anička si nedokáže představit svátky bez tradičního kapra se salátem a spousty cukroví.

 

Herečka Nela Boudová stráví Vánoce se svými dětmi, dvanáctiletým Daliborem a čtrnáctiletým Andrejem. Na rozdíl od Oldřicha Navrátila měla Nela Boudová podle svých slov celkem klidný rok. „Já jsem letos hlavně hodně cestovala. Byla jsem v Izraeli, chodila jsem po horách ve Slovinsku, plula na jachtě na Korsice a na Elbě, konečně jsem se podívala také do francouzských Lurd. Nádhera,“ popisuje. Cestování ji čeká i příští rok. Koncem července se vypraví do indického Ladakhu podívat se na otevření kláštera. Už několik let je herečka tváří charitativní organizace Most, která pomáhá Tibetu a přispívá mimo jiné i na stavbu kláštera. „Buddhismus mě zajímal vždy a díky své plánované cestě se k němu dostanu ještě blíž,“ řekla herečka na charitativní akci v OC Arkády, kde ještě donedávna natáčela primácký seriál Obchoďák.

 

Také herečka Marika Procházková měla v letošním roce napilno a ani v tom příštím to zřejmě nebude jinak. „Zrovna teď, těsně před Vánocemi, mám několik kamerových zkoušek na jeden projekt v televizi, tak uvidíme, co se z toho vyvine,“ nechtěla být konkrétní. Do nového roku si herečka žádné předsevzetí nedává: „Chtěla bych, aby lidé byli hodní nejen na sebe navzájem, ale také sami na sebe.“ Na konec světa nevěří ani ona, každopádně by si přála, aby všichni využili toto téma a strach s ním spojený k zastavení se, zamyšlení a možné duchovní proměně. „Abychom si uvědomili, proč jsme na světě, a abychom se dokázali radovat z toho, že tady vůbec můžeme být,“ dodala.

reklama