Igor Chmela v Obchoďáku!

Igor Chmela v Obchoďáku Foto: Igor Chmela v ObchoďákuFoto: www.iprima.cz

V seriálu Obchoďák dojde již zítra k zajímavému zvratu. Na scéně se objeví Igor Chmela coby Karel Řehák, kterého okouzlí výřečná Dáša... A začnou se dít věci!

Karel (Igor Chmela) - podnikatel, majitel a ředitel významného komerčního rádia se setká s Dášou (Marika Procházková) už příští týden, kdy k ní do butiku přijde nakupovat spodní prádlo. „Dáša mě zaujme svou výřečností a spontaneitou,“ říká Igor Chmela, na kterého prý v reálném životě, alespoň co se žen týká, platí spíš opak – klid a rozvaha.

 

S představitelkou Dáši, Marikou Procházkovou, se Igor Chmela zná už ze studií, což je podle herce vždycky výhoda. Natáčecích dnů má herec několik do měsíce a jeho role „váží“ většinou pár deka. „Jsou to čtyři pět stran scénáře, což se v klidu naučím ráno u kávy, než jdu na plac,“ říká. Trochu složitější je pak přepnout se večer z role Karla Řeháka do Igora Chmely v Partičce nebo do některé role v řadě divadelních představení v Divadle Na zábradlí, které je Chmelovou domovskou scénou a kde ho můžete vidět zhruba třináctkrát do měsíce. Často na to má herec vlastně jen cestu autem z místa natáčení do divadla.

reklama