Každé pondělí večer
na Primě

Brechtovo divadlo

Partička (23) - Azurit? Foto: Partička (23) - Azurit?Foto: All

První hra má název Překlad a v ní bude Geňa překládat Igorovu japonštinu. Téma zní - trenér Sumo představuje nový způsob boje. Po Překladu se televizní diváci mohou těšit na Reklamaci. Ondřej v ní bude u Michala reklamovat nafukovací pannu.

Princip hry spočívá v tom, že herec dopředu neví, co reklamuje. Podaří se Ondřejovi odhalit, co si od Michala vlastně koupil?

Další hra, která má název Stop, je plná zvratů. Na začátku učí Geňa Igora aerobic. Po několika minutách už je ale Ondřej na návštěvě u gynekologa Michala Suchánka coby nastávající maminka. Hra spočívá v tom, že vždy dva herci hrají scénku na dané téma a další dva jsou otočeni zády, se sluchátky na uších. V určitý okamžik se hra zastaví a herci zůstanou tzv. „stronzo“. Jeden z nehrajících herců vstupuje na scénu, aby zastoupil jednoho hrajícího. Téma improvizace pak odhaduje ze „stronzo“ postoje herců na scéně.

Následuje nová hra. Má název Brechtovo divadlo a zahraje si v ní Ondřej s Igorem. Oba herci v ní hrají podle toho, co ten druhý zrovna řekne. A téma? Dva policisté stojí během bankovní loupeže před bankou, ale ani jednomu se nechce jít dovnitř. Živé kulisy budou tentokrát představovat Michal a Igor. Americký (Ondřej) a ruský (Geňa) prezident se pochlubí svými úspěchy. Ve hře Vyznání lásky, jak už název napovídá, pak budou herci vyznávat lásku divačce z publika. V samém závěru uslyšíme Příběh. Klára a Ernest se po dvaceti letech manželství rozhodnou, že si čímsi zpestří život.

Další díl Partičky uvidíte v pondělí 14. 11. ve 21.55 na Primě!

Partička (23) - Stop! Foto:

Anketa

Na kterou hru se ve třiadvacátém dílu těšíte nejvíc?

Anketa

Na kterou hru se ve třiadvacátém dílu těšíte nejvíc?