Každé pondělí večer
na Primě

Co dělat, když vás zasype lavina? Poradí horský vůdce Michal Suchánek!

Partička (33) - Horský vůdce „lízátko“ vám poradí! Foto: Partička (33) - Horský vůdce „lízátko“ vám poradí!Foto: All

Další premiérová porce improvizovaného humoru v podání oblíbené čtveřice herců Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol, Igor Chmela pod taktovkou moderátora Daniela Dangla je tady! Připravte se, máte se na co těšit!

V první hře Pro neslyšící nám vysokohorský záchranář Michal Suchánek vysvětlí, jaké nebezpečí zranění končetin nám hrozí na horách. Do znakové řeči rozhovor horského vůdce a redaktora překládá tlumočník Igor Chmela. Víte co dělat, když vás zasype lavina? Jestli ne, pozorně poslouchejte!

 

STOP. Kdyby to v boxu mezi automechaniky Formule 1 vypadalo tak, jak nám předvedou herci Partičky, moc daleko by závodníci se svými vozy na trati nedojeli!

 

Do další hry s názvem Poezie zapojil moderátor Dano Dangl také publikum v sále, které pro herce vymyslelo neobvyklé téma této hry a sice „knedlík a potápěč“! Jak si s touhle kombinací slov Partička poradí?

 

Redaktora Ondřeje Sokola čeká neobvyklé Interview! Jak dlouho mu bude trvat než odhalí, že dělá rozhovor s korejským vůdcem Kim Čong-ilem? A protože každá polovina těla Kim Čong-illa může odpovídat jen jedním slovem, nebude to mít vůbec jednoduché!

 

Otázka. Už jste někdy absolvovali masáž u masérky? A co u asijské masérky? A co když může asijská masérka vést dialog se svým zákazníkem jen v otázkách? Kam taková asijská masáž těla až povede?

 

V další hře uslyšíme český song „Což takhle dát si špenát“ v asijském podání A capella herců Partičky, kteří kromě zpívání zastanou také funkci doprovodných hudebních nástrojů. Takový česko-asijský mix jste ještě neslyšeli!

 

Sledujte třiatřicátý díl Partičky, v pondělí 19. března ve 22.35 na Prima family!

Partička (33) - Je libo masáž pane? Cožeee? Foto:

Anketa

Tento týden vás otázkou opět nepřekvapíme, tedy rovnou k věci. Nejvíce se těšíte na: