Každé pondělí večer
na Primě

Co si kluci z Partičky doopravdy myslí?

Michal Suchánek v převleku za holku Foto: Michal Suchánek v převleku za holkuFoto: All

Každý člověk se někdy uchýlí byť jen k malé, často milosrdné lži. Jaké by to ale bylo, kdybychom museli říkat, co si doopravdy myslíme? To se dozvíte v nové Partičce už v pondělí 30. 9. ve 21.50 na Prima COOL!

Igor umí číst Geňovy chlípné myšlenky.

 

Na úvod se do hry zapojí hned dva diváci, kteří svými ústy budou dělat „ZVUKOVÉ EFEKTY“, na něž svým hraním bude muset reagovat Geňa a Suchoš. Ti ztvární nového majitele zámku a dlouholetého správce. Jelikož si ale Richard s Michalem na začátku neporozuměli a mají oba za to, že jsou správci, hra bude ještě vtipnější, než by se očekávalo.

 

V další hře bude muset Partičkářům stačit jen „JEDNO SLOVO“ na to, aby společně vytvořili vtip o zajíci. Jelikož ale zoufalý Michal začne tvořit taktikou „zkusím nějaké vtipné slovo a je mi jedno, jestli s tím souvisí“, zaslechneme i větu: „Zpoza tchoře vylezl průvodčí a jeho rýže byla grogy.“ Takový vtip se bude asi těžko pamatovat.

 

"TISKOVKA" s Igorem Chmelou, který se promění v Gargamela, ale bude nezapomenutelná. Zúčastní se jí totiž Michal za časopis KRTCI A NOHY, Ondra coby Zdeněk Psůtek z periodika HUBÍME ZAHRADNÍ ŠKŮDCE se svou rubrikou Genocida a Geňa s oblíbeným měsíčníkem ZAHULÍME, UVIDÍME. Hoši sice budou mít trochu problém s tím, kdo je to ten Gargamel, ale Geňa jim to nakonec hezky vysvětlí. „To je chlap, co chytá takové modré věci. Má kočku a nemá rád Šmouly, protože jsou modrý. Něco jako Paroubek a ODS dohromady.“

 

Geňa a Suchoš a jejich Zvukové efekty Foto:

 

Jako předposlední se na řadu dostane již výše zmíněná hra „ZDVOJENÉ ALTEREGO“, v níž Geňa coby prodejce a Igor jako kupující mají svá alterega – Ondru a Michala – kteří říkají, co si ti dva při své konverzaci opravdu myslí. Nakonec se ale ukáže, že Igor umí číst Geňovy zvrhlé myšlenky.

 

Partičku zakončí „COUNTRY MUZIKÁL“, v němž na svatbu doběhne milenec nevěsty a prozradí šokující tajemství.

 

Jaké, to se dozvíte už toto pondělí ve 21.50 na Prima COOL!