Každé pondělí večer
na Primě

Nahlédněte do zákulisí Partičky!

Ta co kucí dáme Foto: Ta co kucí dámeFoto: All

Nachytali jsme Ondru Sokola před natáčením Partičky na záchodě. Jaké má rituály před pořadem? A jak se na svůj výkon připravuje? Budete překvapeni!

Každé pondělí se na nás valí gejzíry vtipů a skečí v podání Ondřeje Sokola, Richarda Genzera, Michala Suchánka, Igora Chmely, Daniela Dangla a Mariana Čurky.

 

Uf, že to dá práci všechny je vyjmenovat. Jen si představte, až se o nich budou jednou učit děti ve škole. Nějaké dítko školou povinné dostane třeba za tři, protože zapomene na Chmelu nebo Sokola. „Marečku, kolik bylo členů Partičky? Pět? To ty máš za pět. Sednout!“

 

Ne Mareček nezapomene a bude kluky milovat, protože Partička se určitě opět zapíše do dějin televizní zábavy. V pátek o půlnoci končí další hlasování ve finálovém kole ankety TýTý 2012, kam postoupila nejen celá Partička, ale sólově i Ondra Sokol.

 

Chlapcům se určitě podaří proměnit další finálovou šanci a zopakovat vítězství z loňského jara. To už bude na zápis do učebnic dějin televizních pořadů, které za 50 let nahradí dějiny české literatury, rozhodně stačit.

 

Taky vás zajímá, jak se kluci připravují, kde berou své nápady? Tady se podívejte na pár fotek ze zákulisí a hlavně na videu na to, jak Ondra Sokol před vystoupením medituje. Možná jsme slyšeli víc, než jsme měli... 

 

Video tady:


 

 

A tady se koukněte na fotky:

 

Kdo mi píše?  Foto: