Každé pondělí večer
na Primě

Geňa telefonoval Jamesi Bondovi

Partička (15) - Nazdar 007! Tady... Foto: Partička (15) - Nazdar 007! Tady...Foto: All

Improvizační show Partička se po prázdninách představuje televizním divákům svými premiérovými díly. V nich se kromě známých her objeví i několik novinek.

V patnáctém pokračování pořadu Partička čeká na diváky opět celá řada improvizací. Na úvod budou herci předstírat telefonické rozhovory se známými osobnostmi. První hra totiž nese název Nečekaný telefonát a diváci se mohou těšit na velmi kuriózní rozhovory. „Nazdar 007, co děláš? Tady 000 z Prahy,“ zahajuje například Richard Genzer fiktivní telefonát s Jamesem Bondem.

 

Nově se mohou diváci těšit na Dabing. V této hře herci předabují krátkou scénku z notoricky známého seriálu Pobřežní hlídka. Vadí někomu, že ve scénce vystupuje Pamela Anderson a mezi herci není žena? Partičce rozhodně ne!

 

Na Party si Igor Chmela pozve hosty, které ovšem nebude znát. Jejich identitu bude muset teprve odhalit. Poradí si s navigací v podání Ondřeje Sokola? Jak tančí Golem Michal Suchánek? A co na to Richard Genzer aka Ivan Lendl?

 

Tečku za patnáctým dílem udělá píseň v jazzovém rytmu. Herci budou mít za úkol vymyslet a rovnou zazpívat text na téma „Motorkou jsem srazil sviště“.

 

Patnáctý díl Partičky uvidíte v pondělí 19. 9. ve 22:05 na Primě!

Partička (15) - Poznáte ho? Foto: