Každé pondělí večer
na Primě

Hodný a zlý policajt

Partička - 2.4.2012 - Obrázek 4  Foto: Partička - 2.4.2012 - Obrázek 4 Foto: All

Druhé aprílové pondělí bude opět patřit jak jinak než Partičce!

Další porce improvizovaného humoru v podání Michala Suchánka, Richarda Genzera, Ondřeje Sokola a Igora Chmely pod taktovkou moderátora Dana Dangla je tady!

 

Abeceda. Víte, jak to chodilo v 80. letech na Václavském náměstí, když někdo sháněl načerno marky? Michal nám to názorně předvede! Jak se ale domluví s vekslákem Ondrou, když věty jejich dialogu musí vést postupně v abecedním pořadí? „Ahoj, nějaký marky? Bony spíš!“

Ruce.
V další hře budou hrát hlavní roli Geňovy ruce. Jestlipak Igor uhodne, že předvádějí „jak správně na sebe poskládat šampusové skleničky tak, aby nepopadaly a sekt po nich hezky protekl“?

 


Víte, jaké věci by prezident Václav Klaus nikdy neřekl? Pokud ne, ve zbrusu nové hře To by nikdy neřekl se to dozvíme od herců Partičky!

 

Hodný a zlý policajt. Michal si jde do servisu pro opravené auto, což není nic neobvyklého, kdyby nešlo o partičkovský servis, kde na něj čeká hodný automechanik Igor a jeho zlý kolega Ondra! Jak jim Michal vysvětlí, že má sjeté brzdové destičky z toho, že s autem prostě „jen“ jezdil?       

 

Ve hře Párty bude tentokrát hádat Igor, koho si pozval na party. Že na mejdan k sobě domů pozval Kurta Cobaina (Geňa), stín (Michal) a kývacího psa do auta (Ondra), to by určitě nečekal!   

 


Příběh. Jestli nevíte, „proč se v tunelu zasekla souprava metra“, herci Partičky vám na toto téma řeknou rovnou celý příběh! Každý z nich do něj ovšem může přispět vždy jednou větou! To bude drama!

Partička - 2.4.2012 - Obrázek 1  Foto:

Anketa

Na kterou scénku se v šestatřicátém dílu nejvíc těšíte?