Každé pondělí večer
na Primě

Informace nadosah

Partička (31) - Nech toho, nebo ti rozbiju banjo! Foto: Partička (31) - Nech toho, nebo ti rozbiju banjo!Foto: All

Další porce skvělé improvizované zábavy v plné sestavě Partičky ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol a Igor Chmela!

Schválně, za jak dlouho ve hře Ruce uhodne herecký pedagog Ondřej Sokol, že jeho ruce názorně ukazují studentům, jak se stát dobrým pirátem? No, chvilku si na to počkáme.

 

Ve hře Čelovka bude v nevědomosti tentokrát Geňa a Igor. Ve vzájemném dialogu by měli odhalit svou totožnost i přesto, že mají tuto informaci tak blízko – napsanou na svém čele!

 

Dvě věty.  Ondřej Sokol, Igor Chmela, Michal Suchánek v rolích policajtů, kteří vtrhli do drogového doupěte… Igor a Michalem mohou na Ondry otázky odpovídat jen pomocí dvou daných věty. Jak tahle akce dopadne?

 

Zvukové efekty. Na pštrosí farmě, kde se o ty „pravé“ zvuky postarají dva dobrovolníci z publika, provází farmář Michal redaktora novin Igora. Co zajímavého na farmě uvidí?  
V další oblíbené hře Abeceda, kde na sebe musí věty navazovat v abecedním pořadí uvidíme, jak to probíhá když si na poště chcete poslat balík a pošta ho odmítá.

 

Opera. V této hře uslyšíme operní zpracování italského songu hudební formace IL DIVO v podání herců Partičky, kteří se pro tuto slavnostní událost neopomněli stylově obléknout!

 

Nenechte si ujít další premiérový díl Partičky v pondělí 5. března ve 22.35 na Prima family!

Partička (31) - A teď vám řeknu, jak dobrým pirátem býti! Foto:

Anketa

Minule zabodovala Seznamka. Tentokrát to bude:

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat