Každé pondělí večer
na Primě

Kdo v Partičce ukradl diamantíčky?

Partička 13.5.2013 (70) - Obrázek 3 Foto: Partička 13.5.2013 (70) - Obrázek 3Foto: All

Největší mořská bouře. Nejžhavější reklamace. Nejhorší prodavač. Nejpomalejší a nejrychlejší rock. Nejdramatičtější román. V pondělí ve 22.35 se na Prima family máte na co těšit!

Úplně nová hra Zdrobněliny – jak název napovídá, 3 protagonisté musí zdrobňovat. Dva detektivové (Michal + Ondřej) vyšetřují krádež diamantů. Podezřelým je Igor. Řítí se na vás nejněžnější etuda v historii Partičky.

 

Jen Pár slov je náročná hra na počítání. Zvláště pro některé. Ocitáme se v bouři na palubě korábu anglického loďstva. Posádku lodi tvoří kapitán (Richard – 2 slova), anglická královna (Ondřej – 1 slovo), první důstojník (Igor – 3 slova) a kuchař (Michal – 5 slov). To bude fičák.

 

A je tu Reklamace – Michal prodává a Richard přijde vrátit plamenomet. Takového prodavače jste ještě nezažili. To Richard nemůže dát!

 

Zpomalený Zrychlený – na rockovém koncertě se kytaristovi přihodí něco neobvyklého. Nechte se pozvat na kulturní zážitek ve třech rychlostech.

 

Relativně nový Román vám v několika kapitolách přinese drama o tom, jak se Marián Čurko alias Carmen zamiloval v Praze. Tato kniha bude opravdu thriller. A co nesmí chybět při závěrečných titulcích – Mariánovo okénko.

 

Váš čas patří v pondělí večer jen Partičce ve 22.35 na Prima family!


... a už teď mrknětě, na co se můžete těšit, ZDE:


Partička 13.5.2013 (70) - Obrázek 1 Foto: