Každé pondělí večer
na Primě

Když se potká Mr. Bean s Jiřím Bartoškou

Partička (16) - Jiří Bartoška pobaveně sleduje Mr. Beana Foto: Partička (16) - Jiří Bartoška pobaveně sleduje Mr. BeanaFoto: All

Improvizační show Partička se po prázdninách vrátila se svými premiérovými díly. V nich se kromě známých her objevuje i několik novinek. Nejinak tomu bude v šestnáctém pokračování této improvizační show.

Na úvod se mohou diváci těšit na hru s názvem Čelovka. V ní budou mít herci na čele šátek, na kterém bude napsáno jméno známé osobnosti. Sami ho ovšem nebudou znát. Michal Suchánek nebude tušit, že je Mr. Bean a Ondřej Sokol bude mít za úkol odhalit svou identitu Jiřího Bartošky.

Dvě věty. To je název další nové hry. Tři herci budou mít za úkol zahrát scénku na téma Dirigent na zkoušce smyčcového duetu. Richard Genzer aka dirigent má situaci poměrně jednoduchou, může improvizovat dle libosti. Ovšem hudebníci (Igor Chmela a Ondřej Sokol) mohou v dialozích používat pouze dvě věty.

Ve hře Abeceda půjde o dialog, kdy vybraní dva herci začínají větu vždy od následujícího písmene v abecedě. Pokud někoho z nich nenapadne vhodná věta nebo si abecedu popletou, střídá je jeden z dvojice náhradníků. A téma? Policajt zastaví opilého řidiče.

Tečku za šestnáctým dílem udělá píseň ve stylu country. Herci budou mít za úkol vymyslet a rovnou zazpívat text na téma „Seděl jsem na židli v kyblíku a smál se“.

Šestnáctý díl Partičky uvidíte v pondělí 26. 9. ve 22.05 na Primě!

Partička (16) - Dirigent Foto: