Každé pondělí večer
na Primě

Mikulášský speciál!

Partička (26) - Obrázek 4  Foto: Partička (26) - Obrázek 4 Foto: All

Další díl Partičky je monotematicky laděný a vzhledem k datu vysílání bude celý díl provázet téma Mikuláše, čerta a anděla.

Jak vypadá setkání dvou Mikulášů? To uvidíme během první hry, která má název Poslední písmeno. Jak už název napovídá, herci musí vést dialog tak, aby první slovo začínalo písmenem, kterým končí slovo předcházející. Ve hře Seznamka má Richard Genzer za úkol rozpoznat známé pohádkové bytosti. Igor Chmela bude představovat Saxanu, Michal Suchánek si vychutná roli Lucifera a Ondřej Sokol čerta Blekotu z Arabely. Televizní diváci znají role dopředu, Richard se však při jejich poznávání pořádně zapotí.

Dabing. V této hře herci předabují krátkou scénku ze známého rakouského seriálu Komisař Rex. Ve hře Otázka budou mít herci za úkol dorozumívat se pouze pomocí otázek. Půjde o dialog v obchodním centru, kde si na Mikuláše sedne desetiletý kluk.

V další hře budou herci společně vyprávět příběh o prvním zážitku s Mikulášem a to tak, že každý z herců může říci pouze jedno slovo. Háček je v tom, že slovo musí navazovat na předchozí, aby příběh dával smysl. Tečku za Mikulášským dílem udělá poněkud neobvyklá Koleda.

Nenechte si ujít dvacátý šestý díl Partičky v pondělí 5. 12. ve 21.55 na Primě!

Partička (26) - Obrázek 1  Foto:

Anketa

Na kterou hru se v šestadvacátém dílu těšíte nejvíc?

Anketa

Na kterou hru se v šestadvacátém dílu těšíte nejvíc?