Každé pondělí večer
na Primě

Miláček fanynek Sokol se změní v obludu

V další premiérové Partičce čeká fanynky pořádný šok. Ačkoliv jejich miláček Ondřej Sokol patří vždy mezi nejvíc přitažlivé herce, tentokrát bude vypadat opravdu příšerně.

V první hře, kdy budou DVA V TOM, to naštěstí ještě bude vše v pořádku. Ondřej s Geňou budou představovat uchazeče o studium na DAMU, zatímco Michal s Igorem budou poněkud dyslektickým profesorem. Ondra s Geňou budou jako vždy velice škodolibí a Michala s Igorem, kteří jsou rádi, že ze sebe sotva vymáčknou pár slov, poprosí o monolog z Hamleta!

Partička 112 - Obrázek 3 Foto:

Jako další na řadu přijde oblíbený DABING, kdy kluci předabují scénu z historického filmu Napoleon. Ačkoliv byste řekli, že zranění vojáci budou toužit po uzdravení či svých blízkých, tak dle našich hochů z Partičky jim půjde především o to, aby se naposledy pomilovali se svým kapitánem.

Partička 112 - Obrázek 7 Foto:

Netradiční bude i udílení cen VÝROBEK ROKU, kdy si třetí místo vybojuje zubní protéza v podání Geni. Ten při své děkovné řeči ocení hlavně lidi, kteří jedí tekutou stravu. Druhé místo obsadí motorová pila Ondřej, zatímco první místo vítězoslavně získá Michal v roli seniorských plen. „To je asi eSko, že jo,“ bude si z Michala utahovat Ondřej. Suchoš si „pěkně užije“ i při další hře STOP, kdy bude muset celou dobu vydržet v krkolomných pozicích, jelikož se s ním nikdo z kluků nevymění. Thajská masáž se tak pro něj stane doslova očistcem.

Partička 112 - Obrázek 2 Foto:

Nebyla by to Partička, kdyby na řadu nepřišla hádací hra s Geňou. Ten uspořádá TISKOVKU, na níž se má dozvědět, že představuje majora Zemana. Ondřej ale díky svému kostýmu a lehké úpravě obličeje bude vypadat tak příšerně, že se Geňa neubrání výsměchu: „Vy jste redaktoři, nebo chráněná dílna?“ Ačkoliv hoši neprojeví příliš inteligence, jako například Igor, který se ho bude ptát na pozemek o rozměru hektar na hektar, Geňa zazáří! Překoná veškeré své předchozí rekordy a poměrně rychle uhodne, kým je. „A neřeknu! Já si to hrozně užívám, že vím, kdo jsem,“ bude skákat radostí.

Partička 112 - Obrázek 8 Foto:

Partičku zakončí chvilkou POEZIE a zarecitují báseň o Jiřině Řehořové, což zamotá jazyk nejen Dano Danglovi: „Má ve jméně tži ž.“ Tak si ho nenechte ujít již tuto NEDĚLI ve 21.40 na Primě!

Partička 112 - Obrázek 1 Foto: