Každé pondělí večer
na Primě

Neotáčej se, jde za námi kůň!

Partička (35) - Obrázek 2  Foto: Partička (35) - Obrázek 2 Foto: All

Originální skeče a scénky v oblíbené improvizační show Partička! Už v pondělí 2. dubna!

Pro neslyšící. Hned v první hře nám odborník na chřipku Richard Genzer poradí, jak se zbavit prochladnutí a rýmy! Zvláště, pokud jste slečna s minisukní často sedávající na mezi, neměla byste si tento rozhovor nechat ujít! Do znakové řeči tlumočí Ondřej Sokol.

 

Literární a filmové názvy. Milionář Michal Suchánek jde koupit koně. Jak se asi s prodejcem koní Ondrou Sokolem domluví, když každá věta jejich dialogu musí obsahovat název filmu nebo hry! Neotáčej se, jde za námi kůň!

 

Blázni. V této hře bude mít Geňa nelehký úkol pojmenovat spouštěcí indicie, na základě kterých se trojice vědců výzkumného ústavu Suchánek, Sokol a Chmela chová „jinak“! Podaří se mu odhalit, proč se Ondra mění v country tanečníka, Igor v podezřívajícího okradeného a Michal v trpícího vojáka v zajetí? To ještě uvidíme!


Jedno slovo. Co nám herci Partičky povypráví o „Láďovi, který už dva dny sedí nahatý na stromě“, když každý z nich může říct vždy jen jedno slovo? Nechte se překvapit!

 

RNB – V nové hře zvolil moderátor show opravdu originální trojici slov k vytvoření R´N´B songu. V partičkovském podání uslyšíme stylovou písničku na slova „pikaču, dáča a kolo“.

Partička (35) - Obrázek 1  Foto:

Anketa

Která scénka bude v pětatřicátém dílu podle vás nejdéle trvat?