Každé pondělí večer
na Primě

Objev Partičky - senzační brýle vás zbaví bolesti nohou!

Partička (32) - Obrázek 9  Foto: Partička (32) - Obrázek 9 Foto: All

Jaké hry nás čekají v dalším premiérovém dílu oblíbené improvizační show Partička? Neopakovatelné! I tentokrát se máte na co těšit!

Ve hře Teleshopping se ocitneme v teleshoppingovém studiu, kde prodavači Štefan a Gustav v podání Michala a Igora představují divákům zaručeně účinné přípravky na posilňování dolních končetin! Budete se divit, co všechno na bolest nohou zabírá. Už žádné léky, stačí plastová konvička nebo naprosto senzační lyžařské brýle a bolest je pryč!

 

Brechtovo divadlo. Jestli si nevíte rady, jak oznámit své manželce, že máte milenku? Manželský pár Sokol-Genzer vám to názorně předvedou!

 

Párty je tady! Uhodne oblíbený hostitel Richard, že si na svou party pozval naftařského magnáta J.R. Ewinga v podání Michala, Igora jako diktafon, který zdokumentuje každé slovo a vodováhu v podání Ondry?

 

Jedno písmeno. Na chvíli se přeneseme do televizní hry „milionář“, kde každá věta moderátora i soutěžícího musí začínat na písmeno P.

 

Jestli chcete slyšet ódu v arabském stylu na téma Geňa, nenechte si ujít hru Džezík! V podání herců Partičky bude opět jedinečná!

 

Sledujte další díl Partičky, v pondělí 12. března ve 22.35 hodin na Prima family!

Partička (32) - Obrázek 1  Foto:

Anketa

V pondělí 12. března zaboduje