Každé pondělí večer
na Primě

Obrázky z rodinného alba v Partičce

Partička - 27.5. - Obrázek 7 Foto: Partička - 27.5. - Obrázek 7Foto: All

Odhaleno: Richard je schizofrenik. Ondřej se přiznal, že je neustále nadržený. Michal je poslední dobou přecitlivělý. Před kým utíká Igor? Nahlédneme do rodinného života Ondřeje Sokola. Kdo se stěhuje šestkrát ročně? V pondělí ve 22.35 na Prima family bude Partička!

Detektor lži je Ondřej a tématem daňová kontrola u pana Extola, se kterou se poperou Igor a Michal. Bude to smršť nejen lží, ale také neuvěřitelných hlášek. Držte si bránice. Charaktery v obálce byly vymyšleny speciálně kvůli Richardovi, aby měl jen pětadvacetiprocentní šanci, že bude hádat.

 

Ale u Geni je to stoprocentní štěstí. Ano, i osud chce hadače Genzera. Igor je nevěsta na útěku, Michal ztvárňuje přecitlivělého karatistu a na Ondřeje zbyl nadržený automechanik. Náš moderátor Richard navíc trpí schizofrenií. Můžeme to pojmenovat klasická Richardova hádačka.  

 

Co byste nikdy neslyšeli od… Richarda Genzera – útok do vlastních řad je po předchozím výkonu nasnadě. Kolegové si pěkně užijí. A pokračujeme dál – co byste neslyšeli do pojišťovacího agenta, narkomana…

 

Úplně nová hra Fotoalbum přinese prohlížení fotografií na téma rodinná narozeninová oslava osmdesátiletého strýce Karla. Ondřej vás provede rodinným životem. Zakončíme Příběhem o jedné divačce Lucce, její práci a zážitcích s šesti stěhováními za rok.

 

Přiletí batman Marián i se svým závěrečným moudrem.

 

Podívejte se na ukázku z dalšího dílu Partičky:


 

Partička se na vás těší v pondělí večer ve 22.35 na Prima family!

 

Partička - 27.5. - Obrázek 1 Foto: