Každé pondělí večer
na Primě

Partička bude prodávat erotické pomůcky!

Partička (47) - Obrázek 8 Foto: Partička (47) - Obrázek 8Foto: www.iprima.cz

Sledujte další díl Partičky v pondělí 9. června ve 22:40 na Primě!

Publikum hned na úvod bouřlivě vyzve Michala a ten si prohodí role s moderátorem. Zcela poprvé se tak v Partičce objeví Reklamace s Danem Danglem, ve které se přesvědčíte, že reklamovat se dá cokoli. A důvod? Výrobek straší!

Poté bude následovat Brechtovo divadlo založené na principu, že postava předříkává děj svému hereckému protějšku. Richard se tak ocitne u zubaře – a rozhodně se o něj budete bát.

Třetí v pořadí vás překvapí netradiční Interview. Redaktor Igor bude muset nejen uhádnout povolání svého hosta, ale navíc se utká s rozpolceným sportovcem v podání Michala a Ondřeje.

Následuje Zopakuj to, kde se představí kompletní čtveřice rozdělená do dvou dvojic. Přesvědčíte se, že od výslechu svědka detektivem se dá dostat i k prodeji erotických pomůcek.

Poslední písmeno je předposlední scénkou, kde se opět objeví všichni čtyři komici. Vrátíme se do lékařského prostředí a u doktora před operací se postupně vystřídají Richard, Michal, Ondřej a Igor. Krásnými můstky zde odkazují k předchozím scénkám.

Partička (47) - Obrázek 1 Foto:

Vyvrcholíme žánrem Opera z ponorky. Ano, opravdu se jedná o operní zpěv 10 000 mil pod mořem! Pánové opět nezklamou. Ale víc neprozradíme, to musíte vidět.

Sledujte další díl Partičky v pondělí 9. června od 22.40 na Primě!

Partička (47) - Obrázek 1 Foto: