Každé pondělí večer
na Primě

Partička – láska je slepá a lhát se nemá ani u psychologa

Partička 4.2.2013 - Obrázek 1 Foto: Partička 4.2.2013 - Obrázek 1Foto: www.iprima.cz

Po krátkém entrée Marilyn Monroe v podání Mariána Čurka to hned na úvod vezme Partička pěkně od A ve hře Abeceda...

Dialog dvou trosečníků, který načnou Igor s Michalem, se v podání celé čtveřice brzy zvrhne v debatu nad zdravotními důsledky konzumace čerstvého ovoce a rozvojem vztahu mezi oběma „Robinsony“.

 

Navážeme další slovní hrou, a to konkrétně Detektorem lži. Rozhodčím v povídání u psychologa bude Michal, který usvědčí Igora a Ondřeje z nejednoho klamu, podvodu – a dokonce přetvářky. Výsledkem je netradiční terapie za pomoci ježků různých ras, jmen a náboženství.

 

Po návštěvě psychologa nás čekají Nálady. Richard s Michalem si v různých rozpoloženích „střihnou“ přijímací pohovor na místo hlídače parkoviště. A pohovor i celé parkoviště brzy zmizí pod nánosem nových postav a osob, které se na scéně v jejich podání zjeví.

 

A převtělování nás provede i Tiskovkou. Ondřej, Michal a Igor si zahrají novináře a na Richardovi bude, aby uhodnul, že si je pozval jako Jiří Pomeje. Jako bonus se dozvíme řadu zajímavostí z jeho života, například skutečnost, že si jako kandidát na prezidenta pořídí rodinu. A rovnou i s dětmi. A přes následné dotazy na rozpočet se Richard velmi rychle chytí a zaběhne si vítězné kolečko.

 

V Muzikálu se objeví závažné téma sebevraždy. Podnikatel Ervín (Michal) ji má v plánu spáchat skokem z mostu kvůli krachu firmy. Ale slepá manželka, milenka a policista mu v sebevražedném pokusu zabrání.  

   
Partičkovský večer v pondělí 21.45 hod. na Prima family!

Partička 4.2.2013 - Obrázek 1 Foto: