Každé pondělí večer
na Primě

Partička – Lechtivé setkání Schwarzengberga s Rosenbergem

Partička - 28.1.2013 - Obrázek 8 Foto: Partička - 28.1.2013 - Obrázek 8Foto: www.iprima.cz

Richard se pořádně položí do první hry, kterou je Překlad. Jen téma je na půl stránky a Richard stvoří úplně novou hantýrku ruských paleontologů. Ondřej Sokol si s překladem poradí, jen diváci se o fosílii obrovského masožravého ptáka s velkým zobákem mnoho nedozvědí...

Druhou hrou v pořadí je Souboj choreografií. Proti sobě se opět postaví Richard s Michalem a na druhé straně se s nimi budou poměřovat Ondřej s Igorem.

 

Motivace v podobě zvýhodnění v další hře výrazně přitvrdí vzájemný boj a dojde i na menší podrazy ze strany obou dvojic. Spolupráce tanečníků v páru bude tentokrát opravdu nezbytná a velmi těsná. Na rozdíl od minulého souboje si tentokrát do hry Čelovka odnesou tzv. „slovenskou“ výhodu Ondra s Igorem. A tu jim ještě znásobí zásah poražené dvojice Michal – Richard. Dojde tak ke vskutku kurióznímu setkání Karla Schwarzenberga (Igor) s Robertem Rosenbergem (Ondřej). Hádání, koho mají napsáno na čele, tak ani pro jednoho nebude úplně snadné. Zvlášť když se jim do cesty ke správnému cíli postaví i velký placatý vodovod.

 

To Zvuky prosviští rychleji. Richard jako realitní agent provádí Michala jako zájemce o koupi starobylým zámkem a Igor jim prohlídku zpestří sérií nejrůznějších zvuků, na které musejí oba reagovat. Díky tomu zámek projde v průběhu prohlídky dost radikální proměnou.

 

Příběh na téma „Hannah Montaně v průběhu žehlení přeskočilo“ už budou muset ale rozvést všichni čtyři herci. A přestože se to jedni pokousí žehlit, tak jiným přesto nakonec přeskočí.


Partičkovské večery tradičně v pondělí po 22. hod. na Prima family!

Partička - 28.1.2013 - Obrázek 1 Foto: