Každé pondělí večer
na Primě

Partička nabídne odhalující příběh i muzikálovou klasiku

Partička (50) - Obrázek 4 Foto: Partička (50) - Obrázek 4Foto: www.iprima.cz

POZOR! Partička se vysílá opět V PONDĚLÍ po TOP STAR magazínu. Dívejte se už 6. ledna ve 23.10 na Primě!

Na úvod si dáme Ruce – Ondřej mluví a Michal ovládá horní končetiny. Vyslechnete si verbálně poetický a silně znakový příběh o dobrodruhovi, který v přírodě řeší potřebu velkou i malou. Následovat bude novinka s názvem Rozesměj mě.

Vybraný divák se posadí doprostřed jeviště a bude muset udržet bránici na uzdě, tak aby se ani koutkem úst nezasmál. Všichni pánové se ho budou postupně snažit vyprovokovat k smíchu, každý na to má 40 vteřin. Pokud se jim to nepovede, mají ještě jednu šanci, kdy se zapojí celá čtveřice najednou po dobu 1 minuty. Při svých výkonech by se ho neměli dotknout. Cenou pro vítěze jsou dvě vstupenky na další díl Partičky.

Třetí v pořadí nasadí Dan téma Nálady. V něm se utkají moldavský a estonský šachista v podání Igora a Richarda na mistrovství Evropy. O pořádné emoce nebude nouze a dojde i na lásku mezi šampiony, při které se zakousnou do svých končetin.

Následovat bude moderní Muzikál klasické pohádky Karkulka. Hlavní role dívky s čepečkem se ujme Ondřej, její matku ztvární Richard, myslivce hraje Igor a postava vlka připadne Michalovi. Ovšem nikdo neříká, že vlk musí mít srst.

Partička (50) - Obrázek 1 Foto:

Zakončíme na střídačku vyprávěným Příběhem Ondřeje a jeho sousedky, paní Heleny Bobikové. Vše sledujte v pondělí na Prima family.

Sledujte padesátý díl Partičky v pondělí 6. ledna 2014 od 23.10 na Primě!

Partička (50) - Obrázek 1 Foto: