Každé pondělí večer
na Primě

Partička: Ondřej ukradne Richardovi auto. Dojde i na rvačku!

Partička (46) - Obrázek 6 Foto: Partička (46) - Obrázek 6Foto: FTV Prima

Sledujte další díl Partičky v pondělí 2. června ve 22:40 na Primě!

O správný start Partičky se postará DETEKTOR LŽI, který bude opět ovládat Michal. Igor a Ondřej se ujmou následujících rolí – otec, který zpovídá syna, jenž přišel pozdě domů.

Následující TISKOVKA nemůže snad mít ani jinou ústřední postavu než Richarda. A na jeho vlastní žádost mu to ostatní mají udělat „těžký“. Na to se celkem dá spolehnout; a sám sobě to také moc neulehčí. Přijít na to, že je Jožo Ráž, ho bude stát dost úsilí.

Další bude ABECEDA na téma vyzvání dámy k tanci.

SPRÁVNĚ NESPRÁVNĚ je další disciplínou. Téma pro obě situace stejné – rozhovor mezi stavbyvedoucím a majitelem stavby. Nejdříve dojde na seznamovací dialog, poté na předání hotové stavby a na závěr setkání po roce od kolaudace – vždy jednou ve variantě správné a hned poté v té vyloženě nekorektní. Náležité „andělské“ verze, ve kterých jsou oba vzorem slušnosti a poctivosti, předvedou Igor s Michalem, ty neslušné „ďábelské“ dají Ondřej s Richardem. Uvidíme, kam a v co můžou přerůst klasické dodavatelsko-odběratelské vztahy.

Partička (46) - Obrázek 1 Foto:

Vášně trochu zklidní hra ŽÁNRY o nevhodném stanování na cizích pozemcích za náhodné účasti Jarka Nohavici. Jak se dá taková situace pojmout v duchu Hamleta, Postřižin, Třiceti případů majora Zemana, Čelistí, Králíků z klobouku nebo muzikálu Rebelové, uvidíte v PONDĚLÍ 2. června ve 22:40 na Primě!

 

Partička (46) - Obrázek 1 Foto: