Každé pondělí večer
na Primě

Partička pro neslyšící, ve které se nebude lhát, ale fotit, slavit a zpívat

Partička (51) - Obrázek 4 Foto: Partička (51) - Obrázek 4Foto: www.iprima.cz

POZOR! Partička se vysílá opět V PONDĚLÍ po Top Star magazínu. Dívejte se už 13. ledna ve 22:45 na Primě!

Začneme oblíbenou Párty, kterou zase odnese Richard. A bude to mít opravdu těžké, aby poznal, že k němu na návštěvu přišli: Rubikova kostka (Igor), Vetřelec (Michal) a Tři mušketýři v podání jedné osoby (Ondřej).

Vděčná etudka Fotografie začne dvojicí Richard – Igor. Ti budou muset prostřednictvím čtyř fotek ztvárnit policejní zátah na drogového dealera. Druhý pár Ondřej s Michalem se díky tomu dostanou do Vesmíru a pohádají se kvůli slovensko–maďarské vzájemnosti.

Poté přichází na řadu Detektor lži, kterého se ujme Michal. Děj se odehrává v automobilce, kde zmizelo pár věcí. Vedoucí (Richard) si k vysvětlení zavolá klempíře a odborníka na hydrauliku.

Následuje Pořad pro neslyšící. Tlumočníkem do znakové řeči je v tomto dílu hodně vytížený Richard. A překladatelským oříškem se stává téma: Obezita - problém dnešní doby, který ve studiu řeší Igor s Michalem.

Finále bude hudební v podání partičkovské kapely Los Rotopedos. Na motivy lidové písně, folku, country i Michala Davida zazní píseň o čípku.

Těšte se na pondělní Partičku v pondělí 13. ledna od 22.45 na Primě!

Partička (51) - Obrázek 1 Foto: