Každé pondělí večer
na Primě

Partička s Táňou

Partička (38) - Obrázek 16  Foto: Partička (38) - Obrázek 16 Foto: All

Vtipné scénky improvizační show Partička tentokrát se speciálním hostem Táňou Vilhelmovou!

Interview. V první hře bude mít moderátorka Táňa za úkol uhodnout, jakou osobnost si pozvala na interview. A nebude to mít vůbec jednoduché, Michal s Ondrou totiž předvádějí svého kolegu, bývalého baleťáka a tanečníka Geňu!

 

STOP. Pokud nevíte, která místa na těle jsou ideální pro smrtelný zásah při tai-chi, instruktorka Táňa s figurantem Geňou vám to názorně předvedou!      

 

V další hře Filmové a literární názvy uvidíme, jak to chodí, když policajt Geňa zastaví rychle jedoucího řidiče Ondru a v dialogu mohou použít jen filmové a literární názvy! „Připoutejte se, prosím! Proč? Jedete přes Višňový sad!“

 

Rekvizita. K čemu všemu se dá použít toaletní papír, vozík a velký polštář, to mohou vymyslet opravdu jen herci z Partičky!           

Jak to vypadá, když Nespokojená režisérka Táňa Vilhelmová přijde zkontrolovat na plac své herce? Geňa jako Sharon a Ondra v roli „Majkla“ z filmu Basic Instinct režisérku Táňu svým hereckým výkonem rozhodně nepotěší!     

 

Džezík. Pokud luxování koberce zrovna nepatří k vašim oblíbeným činnostem, zpívejte si u toho originální partičkovský song právě na tohle téma a půjde vám to od ruky raz dva!

 

Sledujte další díl improvizační show Partička v pondělí 23. dubna ve 22.35 na Prima family!

Partička (38) - Obrázek 1  Foto: