Každé pondělí večer
na Primě

Partička - téměř ve všech hrách bude vládnout vietnamský obchodník

Partička (41) - Obrázek 1  Foto: Partička (41) - Obrázek 1 Foto: All

Prima Partička i v novém roce pro vaše pobavení! Tradičně v pondělí po 22. hodině na Prima family!

V první hře Reklamace zazáří Michal Suchánek, který bude reklamovat DVD s hororovým filmem. Protihráče mu vytvoří prostředím obchodu s tímto zbožím značně poznamenaný Igor Chmela. A než pořádně dojde na reklamaci a hádání, udělá se zákazníkem další „kšeft“. Drobnou komplikací bude menší jazyková bariéra, takže se do věci budou muset vložit Richard a Ondřej.

 

Možná i proto, aby si procvičili češtinu, následuje Abeceda. A díky Richardovi bude námětem reklama na vodní kámen v pračce a Ondřej s Richardem rychle zařídí, aby se proti sobě opět postavila dvojice z obchodu – Igor a Michal, takže se vše zvrhne ve vyřizování osobních účtů.

 

K uklidnění vášní dojde až v další hře – Party, ve které se role hostitele ujme ten nejodpovědnější člen Partičky – a tím je pochopitelně Richard. Pro velký úspěch si v ní Igor opět zahraje roli Vietnamce, ale jak řekl Daniel, trochu sofistikovaněji, Ondřej se převtělí do vůně do WC a Michal Partičku rozmnoží hned o sedm trpaslíků. Nad jejich počítáním se nakonec strhne největší diskuse.

 

V následujícím Příběhu každý přidá svou větu do mlýna, aby posunul děj příhody o nezkaženém karbanátku. Dostane se i na recept na jeho výrobu, ale věřte, že takový byste si koupit nechtěli.

 

Poté se již čtveřice přesune na virtuální prkna znamenající svět a zařádí si v Muzikálu. Uvolnění bude na místě, protože námětem je únos vězně z vězeňského auta. A dojde i na velkou premiéru – zřejmě naprosto poprvé na české muzikálové scéně se v ní objeví postava vietnamského obchodníka.

 

Partičkovské večery tradičně v pondělí po 22. hod. na Prima family!

Partička (41) - Obrázek 1  Foto: