Každé pondělí večer
na Primě

Partička – vrcholem operní sezóny je opera v ponorce

Partička 11.2.2013 - Obrázek 11 Foto: Partička 11.2.2013 - Obrázek 11Foto: All

Publikum hned na úvod bouřlivě vyzve Michala a ten si prohodí role s moderátorem.

Poprvé se tak Dan Dangl objeví ve hře Reklamace, ve které se přesvědčíte, že reklamovat se dá cokoli. A důvod? Výrobek straší! Poté bude následovat Brechtovo divadlo založené na principu, že postava předříkává děj svému hereckému protějšku. Richard se tak ocitne u zubaře – a rozhodně se o něj budete bát.

 

Třetí v pořadí vás překvapí netradiční Interview. Redaktor Igor bude muset nejen uhádnout povolání svého hosta, ale navíc se utká s rozpolceným sportovcem v podání Michala a Ondřeje. Následuje Zopakuj to, kde se představí kompletní čtveřice rozdělená do dvou dvojic. Přesvědčíte se, že od výslechu svědka detektivem se dá dostat i k prodeji erotických pomůcek.

 

Poslední písmeno je předposlední scénkou, kde se opět objeví všichni čtyři komici. Vrátíme se do lékařského prostředí a u doktora před operací se postupně vystřídají Richard, Michal, Ondřej a Igor. Krásnými můstky zde odkazují k předchozím scénkám. Vyvrcholíme žánrem Opera z ponorky, ano, opravdu se jedná o operní zpěv 10 000 mil pod mořem! Pánové opět nezklamou. To musíte vidět.

 

Partičkovský večer v pondělí 21.45 hod. na Prima family!